Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért bunkó és miért hordja...

Miért bunkó és miért hordja fent annyira az orrát minden lovas?

Figyelt kérdés
Múltkor megyek a hátárba hát látom, hogy a kukoricásba vágtatnak közben pedig a parasztokon gúnyolódnak meg röhögcsélnek de persze arra jó a paraszt, hogy a földjén keresztül nyargalásszatok! és ez nem az első eset volt. Láttam már olyat is, aki éppen a lova mellett hányt és az a legszörnyűbb, h sokszor lányokat látok így... valamikor még összeszólalkoznak magával a tulajdonossal is mégis mit gondolnak meddig fog ez működni? Meddig tűri ezt el a tulaj? Úgy fognak járni mint Németországban ott is ez ment most már alig akad lovaglásra alkalmas út ilyen esetek miatt

2012. júl. 17. 23:14
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

"..és ha lehordod mindennek és mindenkinek szidod a lovasokat,azzal megoldjuk "eme problémát"??? :))"


azt én nem tudhatom csak felhívtam rá a figyelmet talán ezek után aki ezt elolvasta próbál változtatni magán vagy másokon... ha meg nem? az meg nem az én problémám saját magával b*szik ki nem velem... ha én lovardát akarnék nyitni mondjuk én örülnék ennek az egész helyzetnek... ezt a gyengét használnám arra, hogy hozzám jöjjenek

2012. júl. 20. 09:58
 32/37 anonim ***** válasza:
Elmondom értetően kérdező: Miért vagyunk felháborodva?-mert te azt mondod,hogy MINDEN lovas bunkó , holott van kivétel, ahogyan azt te is mondtad.
2012. júl. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Egyébként akinek az utolsó kommentedet îrtad, nem én voltam.
2012. júl. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam általánosítani de tény és való, hogy a lovasok NAGYOBB része sznob. Ez egy olyan sport, amihez java részt pénz kell, ez egy életérzés. Nem lehet ellene tenni semmit, aki megteheti, az meg is teszi. Emiatt nem szabad őket utálni, ha nekem lenne fölösleges 10 millióm, én is vennék lovat és elit helyen lenne bértartásban és kva büszke lennék rá.

Csak nincs felesleges 10 millióm, meg igazából felesleges 100 ezrem se. :D

2012. júl. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj de ha én pl terepen rosszul leszek és leszállok mert hányingerem van akkor menjek el 100 méterre a lovamtól mert hánynom kell?:O

ez annyira nem illik bele ebbe a témádba..

am ne általánosíts :)

2012. júl. 25. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 pacni válasza:
61%
Már bocs, de mi az h minden lovas fennhordja az orrát és bunkó? Az egy dolog h a te körzetedben vannak olyanok akik rámennek a lovaglás(terep) közben a birtokra/földre ... kezdjük azzal h ez csak a te környezetedben van, már nem azért de én akit a lovardából vagy más lovardákból ismerek egy se bunkó, mindenki figyel arra, h ne menjünk be más területére, ha azt megtiltják vagy szólnak érte, de ha nem is tud róla a lovas és véletlenül bemegy egy saját birtokra/területre/földre azt gondolom nem szánt szándékkal teszi, ha mégis akkor is csak pár lovasról van szó, ha bunkó akkor is csak pár lovasról van szó, ne általánosíts le senkit... én nekem is van egy ismerősöm aki eléggé fennhordja az orrát, is igen ha akarod bunkónak is nevezheted, de már az előtt is ilyen volt, h lovagolni ment, szóval ez egyáltalán nem attól függ, h lovagol e az ember vagy sem. A másik amit írtál, h a lova melett hányt a lány... ezt már egy előző hozzászóló írta, h ha rosszul van hol hánnyon a szerencsétlen? a lovát nem hagyhatja ott. Az egy másik dolog, h tényleg vannak akik bunkók flegmák stb. és lovasok, de ez általában azzal köthető össze, h lova van= gazdagok/vált szülők (engesztelésként vegyünk lovat a gyereknek) = nincsen rendesen nevelve a gyerek és a többi beképzelt gazdak lótulajdonostól eltanulja a jót. De ezek a személyek nem fedik be a földet! Aztán, a kérdésed eléggé úgy hangzott, h te nagyon nem szereted az ilyen személyeket= a lovakat se (a megnem nevezett személyek miatt), ez a kérédsed eléggé úgy hangzott, mintha ezerrel elleneznéd a lovasokat, de arra had mutassak rá, h lovasnemzet vagyunk,és a lovaglás a magyarok vérében van, és akik szívükből szeretnek lovagolni és nem csak dísznek/divatnak van nekik a ló, azok nem bunkók és ezzel nem magamat akrom védeni,mert nekem is ahogy akárkinek lehet rossz napja, h bunkó, de általánosságban a lovasok nagyon nem az azok! Szóval megkérlek szépen, h ne általánosíts.
2012. aug. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

szia

tudom hogy már elég régi ez a kérdés de pár dolgot azért hozzá f

űznék:

-Én is lovas vagyok és még senki nem mondta hogy dófenn hordom az orrom (sőt rengetek barátom pont az ellenkezőjét mondta)

-lehet hogy az a lovarda ahonnan jönnek ezek a lovasok akiket te mondasz, már kicsit érdekes a stílusa

-hidd el a lovasok is rendes emberek, csak lehet hogy te pont ne azokkal találkoztál

-én attól még hogy lovas vagyok attól még ha olyat látnék mint te nem mondanám azt hogy: azok lovasok szóval mindenben jók stb.

:)

2016. aug. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!