Kezdőoldal » Állatok » Lovak » WTF? :O normális ez?

WTF? :O normális ez?

Figyelt kérdés
[link]

2012. júl. 19. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:

:) hát...

Igazság szerint nem igazán értem a kérdés lényegét.

A lovakhoz nem értek, nem szabadna ilyen patabalzsamot vagy mit használni?Vagy az a baj, hogy csillámos? Vagy mi van?

2012. júl. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmi különös nincs ezzel.. Attól, hogy csillámos ugyan olyan mint a "rendes".
2012. júl. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Varázsoljon csodás csillámló patákat! :D


Biztos van akinek erre van igénye. Pl. aki sok horseland-ot néz. Kiwi és alma illattal. Pff. szagolgassa a hóhér. :D

2012. júl. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csillogó szagos patazsír.. xDD ki ad ezért pénzt? o.O
2012. júl. 19. 17:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Jó, azért nem kell bántani azt sem, aki megveszi. Valószínűleg kicsit "cicababa", de igazából csak az a lényeg, hogy szeresse a lovát és jól bánjon vele. Ha neki a csillogó pata tetszik, hát kenje rá. xD Tény, hogy nem ez a legértelmesebb termék, amivel találkoztam.
2012. júl. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
:D Hát fura... Én tuti nem kenném a lovamra, de azért megnézném, hogy is néz ez ki.
2012. júl. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%
Hű én láttam már valahol rózsaszín csillámos patalakkot. Na ott dobtam el az agyam. A ló az ló és nem Barbie baba. Nekem már attól agybajom van, hogy valaki rózsaszín alátéttel lovagol.
2012. júl. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nekem az alátéttel nincs bajom ha nem rikító mondjuk ilyen: [link]

Csak kicsit sűrűbb steppelés meg ne legyen rajta a korona..

[link]

Akkor ez. ^^

2012. júl. 19. 20:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen normális.. barátnőm is vett egyet a vicc kedvéért, de szerintem teljesen felesleges.. alig csillog. Kb. annyira mint a csillámos szőrfény.
2012. júl. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csillogó, illatos patabalzsam, 4 rugóért... manapság már mindent el lehet adni az embereknek...
2012. júl. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!