Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan üljek fel kengyel...

Hogyan üljek fel kengyel nélkül a lóra? Tovább lent.

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne hogy üljek fel úgy a lóra hogy ne hupanjak bele a nyeregbe de ne is rúgjam meg a lovat. És az oktatóm szokott felemelni de úgye nem vagyok egy pihe könnyű lány. :$ És jó lenne ha tanácsokat adnátok mert már attól félek hogy megrúgom a lovat mint nemrég. :S

2012. júl. 20. 23:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
kérj meg vkit h dobjon fel...megfogja a bal lábadat és lendületből emel rajtad egyet a lábadnál fogva te meg szépen felülsz...
2012. júl. 25. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm megfogadom de már az oktatóm mondta hogy próbáljak meg kengyellel felszállni és kengyellel ment. Mert úgye én nem egy pihe könnyű lány vagyok és nehéz neki emelgetni.
2012. aug. 3. 14:26
 13/14 anonim ***** válasza:
az mindegy. nekem is van egy nálam 3x nehezebb bnőm (nem ő 120kg csak én vagyok elképesztően vékony alkat) és simán feldobom így.
2012. aug. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
elhiszem de gondolom te nem emelgeted nap mint nap a kisebb nagyobb gyerekeket? :) mert ő oktató és elég sokan járnak oda
2012. aug. 12. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!