Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szeretnék lovat?

Lovaska1 kérdése:

Szeretnék lovat?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy lovat szoktam lovagolni.. 11 éves vagyok ...

ha fontos akkor apukám egy hónapban 150 ezret keres...anyukámat nem tudom...

a helye meg lenne de igazából azt szeretném kérdezni hogy mennyi egy welsh vagy egy shetlandi póni kajája egy hónapban és hogy a szénán és a zabon kívűl kell-e neki más kaja.. kezdő lovas vagyok de élek-halok a lovakért és apukám csak ritkán visz el lovagolni és szerintem sokkal jobb lenne otthonra én egy kicsivel öregebb lovat szeretnék ami tapasztaltabb...

A KIOKTATÁST NEM KÉREM...MERT CSAK 11 VAGYOK A KÉRDÉSEMRE VÁLASZOLJATOK ...



2012. júl. 21. 16:30
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
A -takarmányozás, -felszerelés -es vagyok! Milyen szinten vagy lovaglâsban? (csak puszta kíványcsiság, nem kioktatás. :)) )
2012. júl. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Amúgy ha otthon tartod, akkor is kéne nyeregtartó. Persze, hanyeregben tanultál volna. :) De hogyhogy nem nyeregben? Hogy érted? Mi volt a lovon? El mondod? :)
2012. júl. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Ilyenben lovagolsz? : www.tanitalovasboltja.hu/termek/83
2012. júl. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Szőrén már nem is lovagolhat?


Amúgy nem árt egy nyerget vagy patracot beszerezni, mert a szőrén lovaglás hosszútávon sem neked, sem a lónak nem kellemes. De akár egy vastagabb nyeregalátét+ futószáras heveder is jó lehet.

2012. júl. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Talán azért "szőrén nem is lovagolhat" mert azt modta, hogy az apja ritkán viszi, ezért gondoltam, hogy még a hevedernél tart. Gondolkozom is. És ezért mondja, hogy nem kell neki nyereg. De nem biztos.
2012. júl. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Nyereg nélkül pár éven belül szétcseszed a ló hátát teljesen. De lehet hogy nem is kell hozzá pár év... A nyereg azért van, hogy enyhítse a ló hátára nehezedő nyomást, nem viccből.
2012. júl. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
érdekes, az én lovam 10 éves és 5 éves kora óta szőrén ülök rajta...semmi baja nincs, mondjuk csak vágtánál ülök fel meg néha ügetésnél de minden esetben változtatom a helyzetet, hogy ne legyen fárasztó a lónak
2012. júl. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim válasza:
Kérdező, D
2012. júl. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim válasza:
72%
Kérdező! DE NAGY A P*FÁD NEKED 11 ÉVESEN, INKÁBB TAK*ARODJ ALUDNI!
2012. júl. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:

Gondlom most majd jön a piros kéz, de nem érdekel.

Megint jön az, hogy 11 évesen anyuci-apuci vesz neked egy lovat. Oké, ez ideáig mondhatni rendben is van.

De te minden hajnalban felkelsz majd a lovadhoz, kitakarítod stb.? És ha majd azt mondod hogy szarsz rá akkor elküldöd a vágóhídra.

Nem ítélkezem rólad mert nem ismerlek. Én is szerettem volna sokáig lovat aztán ráébredtem hogy "fölösleges."

Meg hogyha pl. egyszer is leesel, akkor azt fogod mondani hogy te már nem ülsz lóra és adják el a francba vágóra. Több kárt okozhatsz lélekben a lónak, mint pl. magadnak.

2012. szept. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!