Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Sziiasztok! Egy lónak havonta...

Sziiasztok! Egy lónak havonta körülbelül mennyibe kerül a kaja? Köszi. : )

Figyelt kérdés

2012. júl. 21. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha otthon tartos és 100%-ban te látod el akkor szerintem olyan 20.000 környékén jön ki :) De nem csak etetni kell, azt te is tudod.
2012. júl. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 7000 forint így nyáron, mert egy mázsa zabot esznek meg ketten. Mellette nappal legelnek ezerrel, szabadidőmben leng a kasza a kezemben, dolgozok, teszem télre a kaszált füvet, szénának. Nagyon kifizetődő nekem. Meg ugye csutkaízik is csak kerül, stb. Télen tengerit is kap, úgy kb maximum 10.000 forint havonta, úgy hogy táplálék nagy részét magam vágom le, raktározom, etetem
2012. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tudom, hogy nem csak etetni kell. ; )

De én most csak a kaja árára vagyok kíváncsi.

7000? És abba abrak is benne van?:)

2012. júl. 21. 21:47
 4/6 A kérdező kommentje:
Jajj, először nem olvastam el végig a 2.-at, így már értem, köszi.:)
2012. júl. 21. 21:48
 5/6 anonim ***** válasza:

10-15 ezer lenne, ha mindent vennék, de az idén például jó lett a zabtermés, az elég lesz egész évre, a szénán még dolgozom. Persze, ha kiszámolnám, hogy mennyit költöttem el, mire a zabot learattam, majdnem ott vagyok, mintha venném...

Plusz a kovács jön negyedévente körmölni, időnként egy szíj, vakaró, ez-az...

2012. júl. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, igen tudom, hogy nem csak enni kell a lónak,de most ezt nem is azért kérdeztem..(:
2012. júl. 21. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!