Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem értem. Most miért nem...

Nem értem. Most miért nem vehetem meg?!

Figyelt kérdés
Elkezdtem a nyári munkát,hogy legyen pénzem.Eddig jó,de a szüleim nem engednek nekem semmi lovas felszerelést venni.Meglátok pl.egy nyerget 30.000-ért használtan,de nem engedik megvenni:( de az én pénzem,nem azt csinálok vele amit akarok?!A ló megvan(még csikó,majd megveszem ha nagyobb lesz)
2012. júl. 24. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért nem engedik, mert nem akarják, hogy meggondolás nélkül szórd a pénzed. A nyerget meg amúgy is úgy vesszük, hogy felpróbáljuk a lóra. Ha még nincs meg a ló akkor nem érdemes nyerget venni. A csikóra meg még nem lehet rápróbálni.
2012. júl. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igazuk van, láthatóan igen felelőtlenül szórnád a pénzt tök fölösleges dolgokra. Ne mondd, hogy most a lehető legfontosabb dolog ami kell, az nyereg egy csikóra, amit még nem is lehet felnyergelni. Egyébként akkor a te pénzed, ha külön háztartásba költözöl és fenntartod magad. Amíg a szüleid nyakán élsz, addig bizony van beleszólásuk a pénzügyekbe, mert te is kerülsz ám havi 30-ba lazán, nem kevést pénzben va na te fanntartásod se...
2012. júl. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 x) ***** válasza:
Én is egyetértek velük. És ha mondjuk történik a lóval valami? Vagy meggondolod magad a lovaglást illetően? Vagy ha hirtelen valami másra az a pénz jobban kell majd? Tényleg felelőtlenség nyerget venni ló nélkül. Főleg hogy ha történik valami el se tudod adni a nyerget azonnal. Egyelőre költs valami fontosabbra, apróbb dolgokra. Hidd el hasznát veszed majd még annak a kis pénznek.
2012. júl. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vagy a legegyszerűbb megoldás: tedd félre a pénzt, hogy vehess magadnak lovat. akár azt a csikót akár másikat:) ha meg úgy alakul h felnőtt lovat kapsz, szőrén is tudod lovagolni, nem a nyereg a legfontosabb!
2012. júl. 25. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De a kérdezőnek megvan a lova! :D Csak csikó.
2012. júl. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
okés akk én értettem félre, mert azt írja h "A ló megvan (még csikó, MAJD MEGVESZEM HA NAGYOBB LESZ)"
2012. júl. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az enyém a csikó már csak papiron nem az enyém,amúgy a bértartását fizetem.

A nyereg csak egy példa volt.Nem szórom a pénzt,de akkor miért nem vehetek egy kantárt vagy akármit.2Éves a csikó

2012. júl. 25. 15:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolom azért, mert úgy gondolják, hogyha belovagolják, azután lenne érdemes megvenni a nyerget. :)
2012. júl. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!