Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti mit tennének az ő helyében?...

Ti mit tennének az ő helyében? Eladnátok egyet? Kicsit hosszú.

Figyelt kérdés
Jó pár évet lovagoltam egy lovardában, de most megtudtam, hogy a lovardában már nincs bértartás, így a csőd felé halad. Lovat szeretnék venni, arra gondoltam, hogy hátha megpróbálkozom azzal, hogy bemegyek a lovardába és megkérdezem, hogy eladná-e az egyik lovát nekem az oktató. 5 lovardai ló van.
2012. júl. 26. 07:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér, sőt ha a csőd felé halad akkor szerintem olcsóbban is oda adna egy lovat.Én megkérdezném.

Hogy eladnám-e azt nem tudom mennyire áll a csőd szélén hogy helyre tud-e állni eladás nélkül.

2012. júl. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a bértartósokból tartotta fenn az egészet, és a tulaj nagyon pénzéhes lett, legelő nem volt, csak állások voltak, és 47000 Ft volt a bértartás havonta, sose volt rendesen kiganézva, penészes szénát kaptak a lovak mindig. De már bértartó sincs. A tulajdonosnak munkája sincs, nyugdíjas.
2012. júl. 26. 09:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Az úgy szép bértartás közel 50ezer forintért... az én lovam 35be van havonta a körmöléssel együtt, és mindent megadnak neki, amire szüksége van. És ez is magánhely. :)

A kérdésre válaszolva, szerintem egy próbát mindenképp megér.

2012. júl. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
egy lovastársam lovának kijött az ina és azt mondta, hogy futószárazza
2012. júl. 26. 11:09
 5/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Ha kijön az ina vagy lábproblémája van akkor sétáltatni lehet, de futószárazni és intenzív munkára fogni semmiképp, szóval lényegében nem mondott hülyeséget, de olyankor lépésnél többet nem szabad...

2012. júl. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy ügessen is, ugyanis ellustul a ló
2012. júl. 26. 12:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy próbát mindenképp megér. De ha így el voltak hanyagolva a lovak, jól nézd meg, hogy milyet veszel, nehogy valami baja legyen.
2012. júl. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!