Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan építsek boxot?

Hogyan építsek boxot?

Figyelt kérdés
Milyen alap anyag kell, milyen sorrendbe rakjam össze?
2012. júl. 26. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem úgy van, hogy három oldalról zárt, előröl pedig egy farúd van, nem tud kijönni. Két oldalt vasból van rács hegesztve neki, ott nem tudja a fejét kidugni, a hátsó oldalon meg egy ajtón, ott tud kimenni a legelőre. Éjjelre ha úgy adódik beteszem a legelőre való kimenéshez szükséges ajtót, így a belső részben van
2012. júl. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a hely ahol nekem lenne a lovam minden oldalról rácsos, csak elől van ajtaja.Nem baj hogy nem szél védett és milyen legyen a teteje?
2012. júl. 26. 14:16
 3/7 anonim ***** válasza:
De baj, ha nem szélvédett. Nyilván te sem örülnél ha pihenni akarnál de a lakásodban folyamatosan tombol a szél. Egy boksznak szélvédettnek kell lennie, legalább 3 oldalról zártnak, és legyen ablak is a természetes fény érdekében, hogy ne csak egy sötét lyukba álljon a ló.
2012. júl. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és milyen anyagból csináljam szélvédetté a 3 oldalt?
2012. júl. 26. 15:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Leginkább fából lenne célszerű, le kell mérni mekkora boksz kell, valahol vegyetek fa anyagot és vágassátok méretre.

De voltam már olyan helyen is, ahol az istálló oldala nagyobb méretű bútorlapokból volt összerakva, én viszont ezt nem igazán preferálom...

2012. júl. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Szélvédettnek kell lenni, a lovak azért nem szeretik az erős szelet, huzatot. Nekem vályogból van egy oldala, a hátsó, mivel egy épületsor része. Két oldalt fa, felétől pedig hegesztett vas.
2012. júl. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akác deszkákat használj, a fenyő könnyen és szilánkosan törik, ha belerúgnak könnyen megszúrja.
2012. júl. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!