Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Pesten jó lovarda? Vélemények...

Pesten jó lovarda? Vélemények ezekről?

Figyelt kérdés

engem a lovaglás érdekelne, egy ismerősömet meg a bértartás. ezek a lovik lennének megközelíthetők nekünk:

Kőbányai lovasklub

: [link]

cinkotai lovasudvar:

[link]

és a nemzeti lovarda,ahol nem tudom hogy van e lovaglás,illetve bértartás.

ha ismered valamelyik hejylet, mondanál róla véleményt? köszi előre is :)



2012. júl. 26. 15:32
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
7. kerületben van az egyetemem, ahhoz kellene közel eső lovarda. csömörre kimenni körülményes?
2012. júl. 29. 16:26
 12/18 anonim ***** válasza:
Örs vezér tértől megy busz, buszvégállomástól kb 15-20 perc gyalog.
2012. júl. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
az akadémiáról annyit, hogy elég sok oktató van, vannak köztük kevésbé szimpatikusak, de nagyon jók is. mivel az első alkalom ingyenes, szerintem egy délutánon kívül nem vesztesz sokat, ha elmész, megnézed, kipróbálod :)
2012. júl. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
A nemzetközi nagyon jó lovarda, tartásilag biztos, de azt sajnos nem tudom, hogy saját lovaikon lehet-e lovagolni tanulni. A tartás havi 100.000ft ami szerintem nagyon sok, attól, hogy Bp. majdnem közepén helyezkedik el, azért ilyen drága. Ha van pénze a barátnődnek, ide hozza :) ha nincs akkor keressetek pest szélén lévő lovardákat, mert ott is hasonló jó körülmények között vannak, csak valószínűleg olcsóbban :)
2012. aug. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szigetszentmiklósra ne menjetek,nincs normális oktatójuk,volt egy csaj nyáron,tök jól oktatott,de elment sajnos,azóta én sem járok oda.Tákolmányban laknak az állatok,mindenki kétszínű.Van egy ismerősöm aki náluk tartotta a lovát és olyan csúnyán megsérült,hogy kb40 öltéssel varrták a lábát.Ezek csak annyit mondtak,hogy semmi baj,már lefertőtlenítettük.Lógott a lova lábáról a bőr.Nem csinálnak semmit csak kibeszélik a fizető vendéget és nem számla képesek.
2012. nov. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Enikeg válasza:
Szerintem az Akadémia lovarda jó hely. Igaz ezt csak egy alkalom után mondom, de nekem tetszett. És a Petneházy lovarda is jó hely, ott már többször is voltam. Viszont ahova ne menjetek az a Dunakeszi (bár nem Pest, de Pest megye)lovarda a Patak soron. A vezető elég bunkó és arrogáns, a hely konkrétan megközelíthetetlen - max ha dzsiped van... Mert egy elég hosszú föld út vezet oda ami száraz időben is járhatatlan (tele van gödrükkel).
2015. máj. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Enikeg válasza:
Elnézést elírtam nem Dunakeszi hanem Budakeszi!
2015. máj. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Úgy tudom a Favorit több évtizede működik pesten, nem 3 loval üzemelő kis tanya, több oktatóval, kaszkadőr és nyugisabb lóval, meg könnyen megközelíthető.
2015. júl. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!