Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti mit tennétek ebben az...

Ti mit tennétek ebben az esetben? Melyik lenne jobb?

Figyelt kérdés
Pár napja megműtötték lézerrel a szemem, így alig ülhetek lóra pár hétig, az UV sugárzás miatt. Bértartásban van a lovam. Most gondolkozom, hogy lehet megkérek egy másik bértartót, hogy lovagolja, csak nem állhat hetekig a legelőn. Vagy jobb megoldás, ha a tulajdonosnak mondanám, hogy nyugodtan használja.
2012. júl. 27. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyannak add , akibe megbízol és nem árt a lónak szerintem.
2012. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tavaly nekem is megműtötték mind két szemem,1hét után már lovagoltam igaz óvatosan,de mentem :) Igaz nekem a gyorsabban gyógyuló műtétem volt.Neked melyik?
2012. júl. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mehetnék többet is, csak nem akarom rontani a szememet és vigyázni szeretnék rá
2012. júl. 27. 16:51
 4/7 A kérdező kommentje:
12 év szemüveg után ez ajándék szinte :D
2012. júl. 27. 17:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem keress valakit, akiben megbízol és kérd meg, hogy lovagolja le neked. :)
2012. júl. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet az te is megcsinálhatod, vagy megkérsz valakit amikor ott vagy, hogy futószáron kicsit mozgassa meg, még nem lovagolhatsz nyugodt szívvel újra. Nekem abból sohasem volt jó tapasztalatom, ha úgy ült valaki a lovamra, hogy én nem voltam ott. de ez persze magánvélemény.
2012. júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vagy futószáras munkára kérsz meg valakit, vagy fel is ülhet de csak a felügyeleted alatt!

Nem tudom milyen lehetőségek vannak ott, hogy árnyékból (napfény mentes helyről) figyeld, vagy valami szuper napszemcsiben :D :)

De én se engedném hogy a felügyeletem nélkül felüljenek... lehet hogy valamit nem úgy csinál ahogy te szoktad és felvesz valami rossz szokást/dilit, vagy akármi....

2012. júl. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!