Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 évesen 2 naponta (jobb...

14 évesen 2 naponta (jobb esetben) alkoholt fogyasztani? Vélemények?

Figyelt kérdés
Kéne egy kis fejre olvasás,hogy abba tudjam hagyni. Jöhetnek a kritikák. Csak hajrá. ;D
2012. máj. 14. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
14 évesen egyáltalán alkoholt fogyasztani? Mondd, te hülye vagy?! Jó hogy ki nem találod, hogy még a cigire is rászoksz (Ami egyébként az alkoholnál még mindig egészségesebb). Ha én 18 éves fejjel nem fogyasztottam egy korty alkoholt sem (és nem is tervezek), akkor te is bírd már ki, hogy nem károsítod magad ilyen fiatalon.
2012. máj. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Cigizek is.Ja,és lány vagyok. :D
2012. máj. 14. 18:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért épp kritikát kérsz? Az aztán a motiváció, hogy lealáznak itt... Amúgy miért iszol? Cigit nem kérdezted, az nem zavar, hogy büdös vagy, a pia mégis zavar. Ha gondolkozol rajta, hogy nem kéne, az nem rossz jel, de könnyebb leszokni, ha legalább tudod, mi miatt csinálod.
2012. máj. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

antal vagyok, alkoholista, négy év múlva láccani fog az arcomon is ! :DDD

egyébként, ha most így fogyasztod, alkohol mérgezést kapsz előbb utóbb, illetve alkoholista leszel, gyerekednek rossz élete lessz ha lessz gyereked, egy pasi sem fog akarni... attól h isozl, nem ,leszel idősebb..

2012. jún. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vagy ami még rosszabb, nem fogsz tudni írni, mint ahogy a #4-es sem!

* látszani

* alkoholmérgezést

* előbb-utóbb

* lesz


A vesszőket legalább ismeri... kár, hogy találomra szórja szét a mondatokban. :D Tehát ne igyál, mert buta leszel, mint ő!

2012. jún. 10. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
14 évesen én max kolàt ihattam : D nem hogy cigizzek meg piàljak. szüleid tudnak rola? a biosz tanàrunk mindig azt mondta hogy 14 miliàrd agysejtünk van és hogy hasznàljuk ki mert az alkohol pusztotja őket most gondolj bele akkor neked mennyi lehet?
2012. júl. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!