Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szőrén lovaglás! Tanácsok?

Szőrén lovaglás! Tanácsok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nos, láttam már olyan videót, hogy valaki szőrén vágtázott és ugratott úgy, hogy csak egy kötél volt a ló nyakán. És olyan nehéz elképzelnem, hogy valaki meg tud maradni a ló hátán szőrén, ugyanis én még kengyel nélküli ügetésben is időnként úgy érzem hogy majd leesek a lóról. Mi a szőrén lovaglás technikája?

Ja és még azt szeretném kérdezni, hogy milyen tudásszinttől lehet elkezdeni szőrén lovagolni! Aki még nem tud nyeregben ügetni és vágtázni, az még ne kezdje el? Vagy lehet már annak is aki még csak tanul vágtázni?

Köszi!:)


2012. júl. 27. 18:47
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szia, nekem is nehezen ment eleinte, még felűlni is nehéz volt, sokszor egy szaltó kíséretében át estem a lovon, mert ugye rá kell ugorjanak a hasaddal és utána tedd át a lébad. De egy idő után megszokod, én szőrén kezdtem és később nyereggel mentem, vágtát most tanulom, tudogatom...
2017. júl. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Csípőt ellazít térdet megszorít
febr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!