Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Be zárhatom a ló boxát lakattal?

Be zárhatom a ló boxát lakattal?

Figyelt kérdés
Ha valaki annyira el akarja vinni a lovat úgy is el viszi, de mégis jobb úgy lefeküdni hogy biztonságban van.
2012. júl. 27. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálunk félrideg tartásban vannak! De nekünk bizonyítottak a lovak ugyanis az idegent nem engedi be a karámba...
2012. júl. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 x) ***** válasza:
Én nem tartom jó ötletnek. Például tűz esetén elég sz@rul jössz ki a dologból ha nem találod a kulcsot. Vagy ha ott sem vagy és valaki más próbál segíteni akinek nincs kulcsa.
2012. júl. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és akkor 1-2 retesz meg teszi?
2012. júl. 27. 19:44
 4/11 anonim ***** válasza:
Tegyél be egy egyszerű riasztót, ami ajtónyitásra indul be!
2012. júl. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem itthon a háznál vannak a lovak, de mégis szoktam lakatot tenni az ajtóra, biztos ami biztos. Biztos helyen van a kulcs, eddig semmi baj nem történt. Itt amilyen gyakoriak a betörések, mindenki ahogy tud, védi az értékeit. Egy időben két kuvaszt kötöttem az istálló ajtajához. Na azok se engedtek be semmi idegent
2012. júl. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
azért az már durva mikor a lovat is viszik. A laktat szerintem sem jó megoldás , mert ha valami van , időigényes lehet a leszedése. Tegyél fel egy kamerát.
2012. júl. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyre gyakoribbak a lólopások utolsó... És oké, elviszik a lovad, az is rossz, ha a kocsid vagy bármid viszik el, de a lóhoz még kötődsz is érzelmileg... A kocsi, na puff, persze érték, és nehéz megoldani nélküle sok mindent, főleg hogyha nem tudsz másikat keríteni, mondjuk pénz miatt... De a lónál még idegeskedsz is, hogy na vajon ma vagy holnap adják-e a vágóra, vagy agyonverték-e már, stb...
2012. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz ötlet.

Ha tűz van,nálad van a kulcs és más nem tudja kimenteni a lovadat.Bármi gond van,nem tudod gyorsan kihozni a helyéről a lovat.

Tegyél be egy riasztót,válassz egy kisebbet ami olcsóbb.Beírod a kódot és úgy nem csipog,de más ha nem tudja akkor riaszt,hogy idegen van a lovadnál.

2012. júl. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk évek óta egész nyáron egy több hektáros területen vannak kinn a lovak, amit végig villanypásztor határol. Eddig nem vitte el őket senki és szerintem nem is fogják. Lakat egyedül a szerszámos kamrám van, amúgy sem okos dolog a boxot lelakatolni. Inkább akkor tegyél be egy éjjel látó kamerát, meg legyen egy két jó jelző kutyád.
2012. júl. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem tanácsos lakattal, ugyanis ha tűz üt ki, nem tudod kinyitni az ajtót
2012. júl. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!