Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tegyek?! Holnap reggel...

Mit tegyek?! Holnap reggel telefonáljak?

Figyelt kérdés
Holnap mennék lovagolni hívtam is az oktatómat de nem vette fel a telefont.Vissza is hívott,de akkor meg nem voltam ott.Írtam neki egy sms-t hogy mehetek-e de nem kaptam rá választ.Holnap akkor elmenjek?Vagy nem lenne rám ideje?1hétig nem voltam amúgy mindig szombaton szoktam menni.Nem nézne hülyének hogy meg sem vártam a válaszát és elmegyek?
2012. júl. 27. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én aszerint döntenék, hogy milyen messze van az a lovarda. Ha a közelben van, menj ki, legfeljebb hazamész. De ha oda-vissza órákat kell utazni, akkor biztosan nem mennék ki lutrira. De holnapig még az sms-re is kaphatsz választ.
2012. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 x) ***** válasza:
Egyeztesd le reggel hogy akkor most mi legyen. Reggel általában elérhetőek az emberek. Hány órára mennél egyébként? Amúgy meg ha nem is lovagolhatsz legalább ló közelben vagy, az is valami.
2012. júl. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha reggelig nem valaszol, hivd fel. Bar altalaban az emberek gyakran szoktak nezni a telojukat.
2012. júl. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkr felhivom reggel.hát kb.fél óra az odaút mindenképp mennék a lovarda közelébe,mert megyünk a rokonainkhoz akik a lovarda mellett laknak.Azért kérdeztem mert odamegyek aztán megkkérdezné hogy miért vagyok itt?na és ez sztem ciki lenne...nekem
2012. júl. 27. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!