Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek ő egy kicsit nem...

Szerintetek ő egy kicsit nem sovány?

Figyelt kérdés
[link]

2012. júl. 31. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát nem vagyok ló szakértő de szerintem ez a ló sovány! Nem annyira vészesen de sovány..
2012. júl. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
De
2012. júl. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

2 ok, amiért becsapós:


1.A ló Arab, méghozzá telivér. Az araboknak ilyen az alkatuk.

2.Ez a ló még nagyon fiatal csikó, így még aránytalannak láthatóak a testrészei, de most ez ehhez nem kapcsolódik, inkább az 1. ok.


De viszont, lehet, mondom csak lehet, hogy nem ártana neki +50-100kg.

2012. júl. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: 13 éves a paca ;)
2012. júl. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
sovány. és szegény kb mindjárt összeesik olyan kis satnya :/
2012. júl. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Bocs xdd Azt olvastam: Wattam-1 éves arab telivér.........

;) Mondjuk én se értem hogy téveszthettem össze egy 13 éves lovat egy 1 évessel . Furcsának is tűnt az alakja. :) Hát akkor elég sovány, habár.. Láttam már ugyanilyen lovat, az volt a neve, higy Wapi, és ő is ilyen sovány volt, szinte minden arab ló ilyen volt, pedig tökéletes körülmények között voltak tartva a lovak ;)

2012. júl. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem vészesen sovány... Arab telivér, kb. mind ennyire soványnak néz ki..,
2012. júl. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem vészes! Nálad majd meghízik, ha úgy szeretnéd, de számíts rá, hogy azért nem lesz soha egy dagadék!
2012. aug. 1. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen, sovány.


A nyaka is fura. Elég csúnyácska szegényem.

2012. aug. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez a ló elég satnya, ahhoz képest, hogy 13 éves mén, olyan nyaka kell legyen, hogy csak na, de ez ilyen kis gitárnyak, nagyon ronda így szegénykém, ráadásul a kis feje, a vékony nyakán nagy batárnak hat. Az egy dolog, hogy az arab vékony, de a videón látszik, hogy zörögnek a csontjai, ami nem normális, egy arabál sem. Ráadásul ez a ló szerintem csöppet alulfejlett.

A további hirdetések közt a második az egész jól néz ki, viszont a 3. hirdetésében szereplő 23 éves kanca eléggé össze van szakadva és még tenyésztésre ajánlja. Ennek a lónak egy tágas legelő kell és hogy békén ha

2012. aug. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!