Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Páros lábbal vágtázik!?

Páros lábbal vágtázik!?

Figyelt kérdés

Ha a ló vágtában a hátsó lábait egyszerre használja, tehát úgy ugrál, mint egy nyúl, akkor arról leszokhat?

Gyakorlással kiküszöbölhető? Nem mindig csinálja.


2012. aug. 2. 20:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ez kizárt, hogy így van. :) Videód van róla?
2012. aug. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nem, nem kizárt.

Nem vagyok fent youtube-on, meg ezeken az oldalkon, nem tudom hova lehetne hang nélkül feltölteni.

2012. aug. 2. 21:19
 3/21 anonim ***** válasza:
Windows Movie makerben le tudod szedni a hangot és utána fel tudod tölteni youtube-ra.
2012. aug. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 x) ***** válasza:

Szerintem az nem vágta hanem menekülés és ugrálás. Még csak rodeólovaknál láttam ilyet.

Valami ilyesmi csak nem rúg ki hátra? http://www.youtube.com/watch?v=PCicidw3Z7g (1:00-tól) Mert így lovat vágtázni még életemben nem láttam. Talán helyes lovaglással és sok futószáras munkával orvosolható.

2012. aug. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom leszedni, nem engedi a gépem, de tényleg így vágtázik!
2012. aug. 2. 21:38
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem, nem rodeózik, és nem ugrál. Futószáron egyszer csak átvált, majd vissza. Ennyi.
2012. aug. 2. 21:42
 7/21 A kérdező kommentje:

Feltöltöttem, a végét nézzétek, a 15. másodperctől, ott csinálja.

[link]

2012. aug. 2. 21:50
 8/21 anonim ***** válasza:
Fontos lenne tudni mikor csinálja. Mennyire képzett a ló és a lovas. Így én csak annyit tudnék mondani, hogy előre, előre, előre. Nem nézni semmit, se összeszedettség, se támaszkodás. Lehetőleg hosszú (vagy odadobott) száron vágtázni. Esetleg futószáron kikötés nélkül, ha lehet megnézni kapicánnal, vagy kötőfékkel is.
2012. aug. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Hát nekem úgy tűnt jó kedve van. Ilyesmit az enyém is szokott csinálni. Lovas alatt is csinálja? Amikor ki van fáradva akkor is?
2012. aug. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Lovas alatt is csinálja időnként.

Belovaglás alatt van, nagyon szépen halad, de a vágtát mostanában tanulja. Nem lehet sajnos elengedni szár nélkül, mert így is rohan, de viszonylag lazán engedjük.

Viszont! A ló ügető. Volt is pályán, nem olyan rég kezdtünk vele foglalkozni, vágtát sem túl rég óta tudja egyáltalán.

2012. aug. 2. 22:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!