Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez szerintetek normális?

Ez szerintetek normális?

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 3. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem! ki a fene küldene neki 10.000Ft-ot néhány edzéstervért?!
2012. aug. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kissé gyanúsnak találtam én is
2012. aug. 3. 17:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Jó duma:)
2012. aug. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elég átlátszó a dolog. Ennek ellenére tuti lesz olyan istenbarma, aki bedől.
2012. aug. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Havi 10 000Ft-ért? Annyiért minden héten eljárok lovagolni egy hónapban! Amúgy ingyen is tud az ember egy csomót olvasni a lovaglásról, de egy igazi edzéshez képest semmi...
2012. aug. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Neten nem lehet edzést tartani. Ahhoz látni kell a lovast és egyből kell javítani, ha valami nem jó. Meg hát csak személyesen lehet felmérni mit tud a ló és a lovas.

"Jelképes" 10 ezerért én is szívesen tarok netes edzést, akár futószárasat is XD

Kicsit elvan a csaj, de tuti talál olyan balféket aki ezt beveszi.

2012. aug. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hogy lovat vegyen?

És miből tartaná el? Mert ha minden hónapban azt a mondjuk 50 ezret félreteszi, amiből eltartaná, akkor hamarabb vesz lovat...

Gáz ez a hirdetés nagyon...

2012. aug. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 x) ***** válasza:
Szerintem én ismerem őt. Legalább is van egy Vas Barbi nevű lovas "ismerősöm" (kb 3szor találkoztunk) aki hasonlóan butácska. Bár ő sosem volt külföldön lovasedző és szerintem a díjugratáshoz sem ért. Szóval remélem hogy nem ő próbál meg ilyen szánalmasan gonosz dologgal pénzt szerezni.
2012. aug. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
L O L . Eddig is voltak szánalmas dolgok ebben a lovassportban de azt hittem ennél lejjebb nem csúszik. Tévedtem.... Hogy az anyjába akar edzést tartani ha nem is lát???? szerintem ez egy kész átverés show akar lenni csak, mert épeszű ember ilyet nem csinál. Utaljunk neki pénzt hátha elmegy meggyógyíttatni magát az állatja.
2012. aug. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elég átlátszó.
2012. aug. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!