Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Segíthet a hegyi levegő?

Segíthet a hegyi levegő?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy a hegyi levegő csodákat művel egy tüdőbeteg lóval. Nos, az a helyzet, hogy a lovamnak kétoldali tüdőtágulata van. Nem a mi hibánkból, így vettük. Nem mondta az eladója és még akkor nem is látszott rajta, mert kezelte valamivel ami megszüntette a tüneteket. Hanem egyre immunisabb lett a növényi keverékre. Most már nem tudjuk mivel kezelni ami hathat. millióink meg nincsenek ilyen luxuskezelésekre ami szóba jöhet ilyen esetben. Mivel apukámnak Eger környékén van állása ezért van benne lehetőség, hogy felköltöznénk, hiszen így is sokszor költöztünk és nekünk nem okoz gondot egy költözés. Kérdés, hogy megéri-e? Mert amúgy köhög, ha esik vagy eső után vagyunk akkor meg befullad. Elaltatás is szóba jött már, de én nem igazán akarom, hiszen vannak jó pillanatok amikor egész sokáig akár 1 hónapig nem is köhög... Szerintetek?

2012. aug. 12. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy idő után a levegő tisztasága is megnyugtatná a tüdejét. Ha az embereknek segít, akkor szerintem állatnak is jó. Nincsen füst, szmog, stb, vadvirágok, réti szénát ehet, vitaminnal tele.
2012. aug. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olvasd el, itt elég sokat megtudhatsz a lovad állapotával kapcsolatban:


[link]

2012. aug. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ahol most van onnan biztosan el kell vinni, hiszen ő füves erdős részen van de az előtte lévő pályán 5 centis homok áll amin ha lovagolok a másik lovammal akkor eléggé felkavarodik a szerencsétlennek.
2012. aug. 12. 21:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Segíthet, de ne számíts rá, hogy teljesen elmúlnak a problémái. Ezután is hamarabb ki fog fulladni, komolyabb lovaglásra nem lesz alkalmas. Kíméljétek, maximum szőrén sétáljatok vele (könnyű lovas alatt). A tiszta levegő jó lehet arra, hogy legalább a karámban nem fog köhögni.
2012. aug. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem lovagolom már egy éve, mióta nem hat semmi. Tavasszal megpróbáltam rá felülni azt hittem, hogy alattam fog összeesni. Pedig akkor még éppen ügettünk.
2012. aug. 13. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!