Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Apa nem enged engem lovagolni,...

Tótii kérdése:

Apa nem enged engem lovagolni, mert a tesóm egyszer leesett a lóról. Mindennel próbálkoztam, hogy meggyőzzem, de ő fél a lovaktól. Segítene valaki?

Figyelt kérdés

2012. aug. 16. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
6%

Hogy segítsek?

Hozzam össze apád egy lóval?

2012. aug. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Hányan halnak meg lovaglás közben, és hányan autó balesetben? Jobban kellene féltenie inkább kocsiba üléstől...
2012. aug. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

ijezd meg faterod hogyha nem enged lovagolni megeteted őt

egy lóval

2012. aug. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Nem kell meggyőzni, oda kell menni és lovagolni kell.
2012. aug. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%

Nekem nagyim mindig azt mondja: Túl veszélyes mert leesek,és hogy sportoljak valami mást...és én akkor elkezdem sorolni az összes sportot és a vele járó veszélyeket:

Úszás:Megfulladsz

Futás: Eltörik-kibicsaklik a lábad

......majd rájön,hidd el.

2012. aug. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Nem értem miért nem enged.... Ő is lovagolt már, különben te nem lennél....
2012. aug. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Milyen viccesek egyesek.:-)Szerintem erővel úgysem győződ meg,hatni kell rá,hogy lássa,neked sokat jelentenek a lovak és persze őt is meg kéne ismertetned velük,de ha fél,úgy nehéz lesz.Valaki nincs a környezetedben,aki gyakorlott lovas és jó hatással van apukádra?:)
2012. aug. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az első embernék üzenem, hogy nem az ilyenektől kérdeztem hanem azoktól akik tudnak is normálisan válaszolni!

Egyébként köszi azoktól akik válaszoltak! :)

2012. aug. 17. 21:24
 9/9 anonim ***** válasza:

jajj...mintha én írtam volna a kérdést :( nekem anyám nemcsak fél a lovaktól de utálja is őket ezért nem enged lovagolni. háát próbáltam én már rá venni -sikertelenül-.

azért ne add fel. am azóta változott a helyzet??

2013. febr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!