Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mitől lesz valaki ló imádó?

Mitől lesz valaki ló imádó?

Figyelt kérdés
ha valakinek teli van a szobája lovas cuccokkal képekkel, de nem tud sok mindent a lovakról mondhatja magára hogy ló imádó?Szerinted mitől függ hogy az-e vagy nem?
2012. aug. 17. 15:05
 1/6 x) ***** válasza:
100%
Szerintem a szó önmagát magyarázza. Attól hogy valamiről nem tudsz sokat még szeretheted. De azért a divatlovasok kiborítanak néha akik csak annyit tudnak a lovakról hogy jajj milyen kis cukik...
2012. aug. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Ha valaki nem tud valamiről sokmindent, akkor nem is imádja.
2012. aug. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindenki más indíttatásból.

Mária Terézia -állítólag- őszinte szerelemtől vezérelve :)

2012. aug. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Hát szerintem legalábbis én ha lovak közé megyek csodálatos érzés vesz körül.Bármi történjék akkor is csak akkor érzem magam a legboldogabbnak ha lovak közelében vagyok.És ha felülök rájuk egyszerűen leírhatatlan csodás dolgot érzek.Olykor csak én meg a lovam vagyunk.Lovak között érzem igazán boldognak magam.Egy ilyen nap után tele vagyok boldogsággal és energiával.


Persze vannak képek a lovakról a szobámba meg minden de szerintem nem ezen múlik.És bárki lehet lóimádó hiszen egyszer mindenki elkezdte a lovakkal való foglalkozást és ő akkor se tudott olyan sok dolgot a lovakról mégis imádta őket.Ezt onnan tudom hogy én is kezdtem valamikor.Az ember sose tudhat eleget a lovakról mindig tanul valamit. :)

2012. aug. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel nem tudok sokat kijárni lovagolni (max. heti 1x) nincs olyan ló, akihez nagyon kötődhetek. Imádom őket simogatni, bár igazából minden állattal így vagyok. Gyönyőrűek, szeretek lovat rajzolni. Lovagoni imádok! Fent csak a lóra és magamra figyelek és nem az otthoni problémákra. Olyan szabad érzés, amit nem tudok elmagyarázni. :) Tudok dolgokat a lovakról, de nem vagyok profi. Mindig olvasom a gyakoris kérdéseket, vannak lovas könyveim, de ez semmi egy olyan emberhez képest, akinek van saját lova vagy napi szinten lovagol. Ott lehet tapasztalatot szerezni. Szerintem anélkül is imádhatod a lovakat, ha nincs pénzed lovagolni vagy időd.

Viszont ha lenne egy lovad akit tényleg szeretnél és sokat tudnál róluk, teljesen más érzés lenne. Nekem 3 macskám és őket tényleg nagyon szeretem és velük tapasztalt udásom is van.

2012. aug. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát attól hogy nem lovagol valaki szeretheti a lovakat csak néha aki annyira megszállott és nem tud a lovakról semmit csak cuki meg minden....mert a ló nem játék...szóval szeretheti a lovakat és lehet ló imádó de vannak túlzások
2012. aug. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!