Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Angol vagy Western nyereg?

Angol vagy Western nyereg?

Figyelt kérdés

Melyik olcsóbb?

És mivel másabb a western lovaglás?


2012. aug. 22. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Mind 2 tud drága lenni.. gagyit kapsz már 15-20 ért is.. az kb. 4-5 hónapig (talán) tart.. de mind kettőből láttam már milla felett..

Stübennek (angol) van nyerge talán 1,5 milla de örök garancia van rá..

Szóval ez attól is függ miben gondolkozol..

2012. aug. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

abban másabb a western nyereg hogy olyan mint egy fotel.

teljesen kényelmes, és a kengyel mivel nagyon nehéz, így nem csúszkál el összevissza rossz helyre, mindig tudod szépen tartani benne a lábad.

2012. aug. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ja és ha kezdő vagy, tudsz kapaszkodni is a kapaszkodójában :P
2012. aug. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem olyan olcsó, ha jó minőségű és kényelmes nyerget akarsz.

Western lovaglás elég sokban különbözik, igazából el kéne menned egy ranchra, ahol wescoban tanítanak, mert másképp ültet a nyereg, másképp kell adni pár segítséget.

2012. aug. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a western cuccok egyértelműen drágábbak! ez biztos!
2012. aug. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
angol stílusban lovagolok de ültem már western nyeregben, hát nekem nagyon nem tetszett úgyhogy szerintem az angol jobb, nekem kényelmesebb. bár a westernből nehezebb kiesni.
2013. jún. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a western nyerget cowboyok használtak sokszor töbnapos utakr!angol nyereget meg egy ket orara!

mondjuk én terepen angolal mentem es nm volt olyan rossz mondjuk nm arra figyeltem hanem a lora meg a szep tajra!:Dde a baratnom vett western nyerget es kiprobalhatam:baromi kenyelmes volt!

Mundjuk joval dragabb is!amugy attol is függ hogy szeretsz lovagolni meg anyagilag mi megengedett!:D

2014. jan. 1. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!