Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyit keres egy lovasoktató?

Mennyit keres egy lovasoktató?

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez változó. Valahol havonta kapnak x összeget, máshol pl. 3000 Ft/órából kapnak valamennyit.
2012. aug. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem eleget.

Vagy fix összeget kapnak vagy jutalékot az óra árából.

Egy jó edzőnek már jobban mehet, aki hajlandó utazni is egy kicsit, ismerősömék 3000-et fizetnek alkalmanként (általában 2 óra) + benzin 3000 és ez oszlik annyi részre ahányan vannak. Pl van mikor 6-7 ember is a karámban van, akkor az 18 000Ft egy helyen, ha egy nap elmegy 2-3 helyre átlag 4 lovassal számolva és mondjuk heti 5 napot dolgozik, akkor egy hét alatt 180 ezret is megkereshet + felszámolja a benzinköltséget. De ehhez tényleg keresett edzőnek kell lenni.

2012. aug. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amennyit lovagoltat.
2012. aug. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az szerintem attól függ, hogy mióta csinálja és milyen minőségben. Nálunk van amelyik jól keres, de kialakult lovas köre van, versenyeztet is, elég sokan járnak hozzá, lovat is lehet bérelni. Ő olyan 5 lóval havi 300.000 körül. Sok meló.

Aztán van akinek nem olyan jó a technikája, kevesebben járnak ki, kevesebb lova is van, így kevesebbet.

Szerintem függ attól, hogy saját lóval dolgozik-e, abból kevesebb csurral a lovardának.

2012. aug. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 I love horse válasza:

Akkor mennyit keres egy lovasoktató egy hónapban még mindig nem tudtam meg :(

Valaki segítene?

2014. dec. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!