Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy kérjem el?

Hogy kérjem el?

Figyelt kérdés

Nos, az edzőm, tudni illik, igen hangulat ember, és van amikor nagyon bunkó, de van, amikor nagyon kedves. Van egy szekrény, ahol régebbi, vagy nem használt nyergek vannak, plusz még egy díjlovas nyereg, de ez nem számít. Valamelyik nap ott nézelődtem, mert unatkoztam, és rátaláltam egy Stübben nyeregre. Nem volt felszerelve, semmi, tiszta por volt. Kb. egy hét múlva ragyogott, és kiderült, hogy a díjlovasoktató takarította le. Elkezdtünk beszélgetni, és mint kiderült, Tamás (az edző) kb 4 éve nem használja, mert állítólag nem kényelmes neki. (A fiáé volt, neki jó volt, szerette). Tehát: szerintetek hogy kérdezzek rá, hogy használhatnám-e én a nyerget? Kérdezzem meg először, hogy fölszerelhetem-e? Vagy vigyem ki, és ápoljam le?

A normális válaszolóknak ellőre is köszönöm! :)



2012. aug. 18. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

"Tamás, kipróbálhatom/használhatom azt a régi, Stübben díjlovas nyerget?"

És ezt lehetőleg akkor, amikor jó napja van.

2012. aug. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
Ahogy az első írta.
2012. aug. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, majd megpróbálom :)
2012. aug. 18. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!