Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik a kedvenc lovasboltotok...

Melyik a kedvenc lovasboltotok BERENDEZÉS szempontjából? Miért?

Figyelt kérdés

Külföldön nyíló lovasboltomat rendezzük be most és tanácsokat, véleményeket szeretnék kérni.

Igazából én egy kicsit westernes boltra gondoltam (persze a felszerelés az ugyan az mint egy "átlagos"lovasboltban) csak a bolt silusa westernes lenne. Ami azt jelentené, hogy fa hatású tapéta és sötét parketta, egyedi világítás. Külön disztiésnek, pár szalmabála, westernes cuccok (kalap, nyereg), a bolt egyik részen egy bőr kanapé. És az éladónő is hasonló westernes öltözetben. Valamint minden vásárláshoz valami egyedi ajándékot adni, ami egy kicsit jelképezni a bolt dizájnját. A bolt kicsit sötétebb lenne egyedi hangulat világítással, a polcok faragott fából lennének, és a képek, molinók is westernes stílusban lennének kitalálva.

Esetleg valami ötlet ehhez? Vagy az is elég ha leírjatok, hogy melyik lovasbolt tetszik a legjobban és miért, mert abból is sok ötletet tudok lopni:)

köszönöm!!


2012. aug. 22. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szegeden, a Napfényparkban az Oxer-nek hasonló a berendezése.
2012. aug. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ismerősömnek volt wesco boltja, ugyanilyen elrendezés, de ott csak wescos cuccokat lehetett kapni. Most nyergel át az angol holmira.

A fa az angol cucchoz is megy, ha a fő közönséged angol lovas lesz, akkor ne egy cowboy/girl fogadja őket, hanem egy normál öltözékű eladó.

2012. aug. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bár ezt nem lovasboltban láttam, de tetszik, ha a gerendákra 1-1 régi, elhasznált nyereg, vagy picit rozsdásodó, fénytelen zabla van felakasztva pl. :) Esetleg a lámpák lehetnek gyertya alakúak, ilyenek pl:

[link]

De ez is nagyon tetszik:

[link]

Sok sikert a bolthoz! :)

2012. aug. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!