Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek így jó lesz?

Szerintetek így jó lesz?

Figyelt kérdés
Az a szitu hogy majd lehet amikor ballagok minden rokonomtól egy lovat kapok ami bértartásba lesz.Most egyenlőre gyűjtök pénzt hogy én is besegítsek valamennyivel.Úgy gondoltam a felszereléseket is használtan veszem meg és így jobban kijövök a dologból!Szerintetek?

2012. aug. 23. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Mért, ha nem jó, akkor hirtelen megnyered a lottót vagy mi? Nem értem mit kéne erre a kérdésre válaszolni, ha használtra van pénzed akkor arra...
2012. aug. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem csak a megvásárláskor kell rá pénzt kiadni, a tartás maga sem olcsó, nem beszélve a váratlan betegségekről, meg egyebekről, amikért vagyonokat lehet kifizetni az állatorvosnak.
2012. aug. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. A rokonok arra is adni fognak pénzt?
2012. aug. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Látom elég nagy divat ez a vegyünk ballagásra/érettségire/csakúgy lovat...

Tudsz egyáltalán lovagolni?Lesz pénzed a bértartásra?Végig gondoltad hogy egy ló akár 15-20 évig is élhet?Ki tudsz hozzá menni hetente párszor?


Szerintem ezek a legalapabb kérdések...

2012. aug. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hány rokonod van, mit kezdesz annyi lóval? :)


Nyerget érdemes használtan venni, főleg külföldről, a többi meg attól függ. Ha sürgősen kell valami, akkor biztos nem találni megfelelőt használtan. De azok azért nem olyan nagy költségek, 1-2 nyeregalátét, heveder, kantár, pár 10e. A lényeg az, hogy ne azt nézd mi a legolcsóbb, lehet, hogy 7e helyett 10-ért már jót kapsz, és nem kerül a végén 17-be...

2012. aug. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És ha valami baja lesz? Lesz hirtelen 300.000 Ftod? Mondjuk ez a minimum ha egy komolyabb baj lesz. Mondjuk kólikával bekerül a kórházba és ott műtét meg hasonló. De bármi történik vele akkor oda van minden a kezelések meg 20.000 felett mérhetők. És talán sose hagyhatod abba. Egy lónak sok baja lesz, amit, hogyha már egy eleve spórolós ember akar magának akkor nem biztos, hogy fizetni tudja.
2012. aug. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kérdést én sem igzán értem, DE miért van az, ha valaki lovat akar venni és kérdez valamit, rögtön mindenki elkezdi " a ló sokba kerül és sok felelősséggel jár" dolgot. Azért csak nem akar úgy lovat tartani, hogy ezeket nem tudja?...Vagy ha mégis , biztos nem rátok fog hallgatni. Meg ha ő nem is tudja ezeket, gondolom vannak szülei, akik fizetni fogják a költségeket, és ők tudják van-e rá keret nekik vagy nem.
2012. aug. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!