Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy győzzem meg hogy eladja...

Hogy győzzem meg hogy eladja nekem?

Figyelt kérdés
Ismerősömnek van egy gyönyörű lova és megszeretném venni, de nem akarja eladni. :-( Apukám mondta hogy ha jól tanulok akkor meg is venné nekem. Ahogy meglátam máris tudtam hogy ő lesz az én lovam és nélküle már nem is tudok élni. A tulajdonosa egy nő viszont nem akarja eladni. Nem tudom mit tegyek nekem kell az a ló!

2012. aug. 24. 02:20
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha a tulaj nem akarja eladni, akkor sehogy. :/ Én is bele szerelmesedtem egy iskolalóba, akin tanulok, én is úgy vagyok vele, hogy anyumék akár meg is vennék, de nem hiszem, hogy eladó. :/ Pedig úgy imádom őt. *-*
2012. aug. 24. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
97%
Gondolj bele, hogy a te szeretett kis cukimuki kiskutyádat szeretné vki megvenni, miközben ő a tiéd, te nevelted, a te barátod és egy vad idegen akarja magának megvenni... WTF? Nőlj fel drágám, a való életben ez nem úgy megy, hogy vmit akarsz akkor csettintesz egyet és apuci elintézi.
2012. aug. 24. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
ami nem eladó, azt nem lehet megvenni. attól, h a szüleid gazdagok, még nem kell akaratosnak és hisztisnek lenned. van, amin nem változtathatsz, ilyen pl a gravitáció is. rád is hat. végy példát az 1. válaszolóról: nekik is van mít a tejbe aprítaniuk, mégis megértette, h a nem nemet jelent.
2012. aug. 24. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Csakhogy nekem ő kell! Más lovat el sem tudnák képzelni! Lécci segítsetek mit mondjak a nőnek, hogy adja el nekem! Apa meg is venné és bértartásba tartanám jó helyen. Jó gazdája lennék és tudok is lovagolni!
2012. aug. 24. 04:28
 5/43 A kérdező kommentje:
Második válaszoló te nem is szerettél még lovat ennyire akkor meg honnan tudhatnád!?
2012. aug. 24. 04:30
 6/43 anonim ***** válasza:
96%
Oke, gondolj bele, megszerzed a lovat, majd jön valaki, hogy meg akarja venni. Eladnád? Nem. Na ugyanígy van vele a nő is. Ami nem eladó az nem és ennyi a történet.
2012. aug. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
96%

Hány éves vagy? Gondolom egy kis hisztis tinilányka vagy. Ami nem eladó, azt - nem - lehet - megvenni! Még akkor sem, ha apuci pénztárcája automatikusan megnyílik a kis szád legörbülésekor.

Ennyi!

2012. aug. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
7%
Próbáljatok érte többet ígérni. 5 milláért biztos odaadja. Ha annyiért nem, akkor 10-ért. Ma pénzért szinte minden megvehető, lehet, hogy ez a ló is.
2012. aug. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon butuska lány vagy.... abba bele se gondolsz hogy a nőnek mit jelenthet a lova? mondjuk azt hogy SZERETI?!!! Nemtudod tőle megvenni azt, ami számára fontos akármennyi pénzed is van.
2012. aug. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

Mit butuska ?:D Elkényeztetett.

Figyelj drága ha a nő nem akarja neked eladni akkor nem fogja mondhatsz te neki bármit :) Ez van neked egy olyan ló kell ami nem lesz a tied. Szokj hozzá az érzéshez nem ez az utolsó ilyen sztori az életedben.

Szívás.

2012. aug. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!