Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovételröl szeretnék kérdezni!...

Lovételröl szeretnék kérdezni!? (lent bövebben)

Figyelt kérdés
Külföldön élek de a lovasok.hu-n talàltam egy lovat amelyik nagyon tetszik, ha legközelebb otthon leszek akkor fogjuk megnézni és az lenne a kérdés hogy szerintetek elhozzàk legalàbb az ut feléig? mert normàlis esetben ugye az szàllitja a lovat aki eladja. mi a véleményetek?

#ló #vétel #szàlliàs
2012. aug. 31. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, az attól függ, hogy milyen az eladó .
2012. aug. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nem éppen üzlet ha mondjuk árulok egy lovat és még én vigyem el a vevőnek,pláne ilyen üzemanyagárak mellett. Ez úgy működik ,hogy a vevő elmegy megnézni és ha megveszi Ő maga viszi el.Vagy esetleg fizet a szállításért ,de csak úgy furikázni a lóval....
2012. aug. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha idejönne valaki egy ilyen szöveggel, minimum körberöhögném. Vagy ha Kanadában laksz, rakjam le az Atlanti-óceán közepén? :D

Persze külön meg lehet egyezni, hogy esetleg kedvezőbb áron, vagy üzemanyagárban elviszik, persze miután kifizetted.

2012. aug. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
normális esetben az szállítja a lovat, aki veszi, nem tudom ki mondott mást! ha előre kiperkálod a ló árát és a szállítást fél útik, vagy úgy állapodtok meg, akkor igen. amúgy kizárt.
2012. szept. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát öcsém nem tudom te hol élsz, de itt az szállítja a lovat, aki megveszi. Tehát alapesetben nem viszik el az út feléig, illetve ha kifizeted, akkor elviszik neked ahova akarod, de ingyen ilyenre itt nem számíts.
2012. szept. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!