Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek így megéri?

Szerintetek így megéri?

Figyelt kérdés
Nos,majd szeretnék egy lovat már több éve ezzel foglalkozom.Még ugyan "gyerek" vagyok.Nemsoká ballagom és egy lovat fogok kérni az egész családtól a felszereléseket használtan fogom megvenni.Van egy hely ahol 30.000 ft/hó és diákmunkával megszeretném keresni legalább a felét hogy apáék ne a fenekem alá tegyenek mindent!Milyen otthoni diákmunka lehetőség van?

2012. aug. 31. 22:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mióta jársz a lovardába ahova a lovat akarod elhelyezni? mert mondjuk én a helyedben megbeszélném a tulajjal h mondjuk a bértartás felét esetleg le-e lehetne dolgozni(lovakat etetni,csutakolni,trágyázni stb...) és akkor közben a lovad közelében is lennél. és ha annyira színvonalas az a lovarda akkor szerintem erre van is lehetőséged. és előnyben vagy akkor h régóta oda jársz, és jóban vagy a tulajjal is : )

de persze ez csak az én meglátásom, ahová én járok lovagolni az nem túl 'gazdag' lovarda de 3 éve ott vagyok és az edzőm aki a tulaj is egyben, olyan mintha az apám lenne vagy nem is tudom...nagyon jó kapcsolatom van vele, és ha oda vinném a lovam akkor nála lenne erre lehetőség.

de nem tudom neked milyen a viszonyod a tulajjal de mindenképp beszélj vele erről: )

2012. szept. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!