Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért vakarja egyfolytában a...

Miért vakarja egyfolytában a sörényét?

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy a lovam a karámban sokszor vakarja a sörényét, én úgy voltam vele hogy csak azért csinálja mert élvezi, de ahogy vakarja egyre ritkul a sörénye :// (néhány helyen már csak 3-4 centis)Szerintetek mit csináljak?? Semmi érdekeset nem láttam rajta talán kicsit olyan mintha korpás lenne.(de ilyet több lónál is láttam már és azok nem vakarják)
2012. szept. 1. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamilyen bőrbetegség lehet, látatlanban elég nehéz megállapítani, én megnézetném egy orvossal. :S Nehogy a végén véresre vakarja...
2012. szept. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem valami nemkívánatos bogár üdül a sörényében.(iyenkor kell valami amivel ki tudod írtani, pl. valami por, vagy kenőcs) vagy nagyon izzad a sörénye. nálunk is van egy ló hosszú a sörénye, és már neki is kezdett kikopni. ezért összefontuk, hogy ne zavarja,és már kész is!
2012. szept. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Amúgy nem olyan durván vakarja, hanem csak úgy néha de azért aggaszt :/ jólvan akkor majd hívunk hozzá orvost!
2012. szept. 1. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!