Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lemondanál a legjobb barátodró...

Lemondanál a legjobb barátodról, ha cserébe kapnál egy lovat?

Figyelt kérdés

A napokban nagyon foglalkoztat ez a kérdés.

Hogy ha mondjuk anyudék eléd állnának és közölnék hogy kapsz egy lovat, de cserébe nem találkozhatsz a legjobb barátoddal. te igent mondanál? jó tudom h ez iszonyatosan hülye kérdés...és soha nem tenne ilyet egy szülő sem (szerintem) de melyik lenne fontosabb neked, egy ló vagy a legjobb barátod?

Én tuti bedepiznék h ha választanom kellene, de nekem akkor is a ló lenne a befutó. A ló tökéletes legjobb barát és ha van lovad könnyeben tudsz új barátokat szerezni is... vagyis hát nem tudom, lehet később aztán megbánnám. ti mit gondoltok erről?:)

Légyszi normálisan válaszoljatok !



2012. szept. 6. 19:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
15%
Ha az igazi barátomról lenne szó, akkor semmiért nem mondanék le róla. Egy lóért meg semmiképp. Utálom a lovakat. Elől harap, hátul rúg. Fogalmam sincs miért lett ennyire divat a lovaglás.
2012. szept. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Ez a kérdés elsősorban olyanokhoz szól akik lovagolnak rég óta és már nagyon szeretnének saját lovat.

Egyébként egyáltalán nem úgy van ahogy leírtad. ;)

De nem kezdek el most ezen vitázni, mert ezt az olyanok mit te sose fogják megérteni. Legyen annyi elég h "lovat szeretni olyan mit szerelmesnek lenni." ha voltál már szerelmes akkor gondolkozz el ezen. Vagyis a kérdés így is hangozhatott volna: Örök szerelem vagy 'átmeneti' barátság? (átmeneti,azért mert szinte biztos h nem lesztek örökké együtt a barátoddal, akár mennyire is szeretitek egymást, örökké tartó barátságok nem léteznek.) Hacsak nem egy lóval barátkozol mert ő MINDIG ott lesz veled akármi is történik. :))))

2012. szept. 6. 19:31
 3/27 chrishu ***** válasza:
14%

Nem! Egy ló max 20 évig él és nem lehet vele beszélgetni se semmit!

Szerete a lovakat de egy barátság tovább tart mint egy ló élete! Hülye kérdés!

2012. szept. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod !:) igen, az elején meg mondtam h hülye kérdés. de az h a lovat választod nem jelenti azt h más barátod nem lehet, lehet találsz más igaz barátokat .: )
2012. szept. 6. 19:40
 5/27 anonim válasza:
61%
Több éve lovagolok. Imádok lovak körül lenni, de ha ezzel állnának elő a szüleim akkor biztos a barátomat választanám !
2012. szept. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
ja és ha egy ló jól van tartva, akár a 35 évet is megéli. beszélni is lehet hozzá, meghallgat és segít túl jutni a problémádon is, mert ha te szenvedsz ő is szenved, ha te félsz ő is fél és ha felülsz rá elfelejted minden gondod és boldog vagy. (tapasztalat:))
2012. szept. 6. 19:45
 7/27 anonim ***** válasza:
48%
Igen, mert a lovam a legjobb barátom. :) Egy emberben sosem fogok annyira bízni mint a lovamban. Mert az ember hazudik, a ló pedig nem.
2012. szept. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
75%

Első: A lovaglás egyáltalán nem divat, bár már egyre többen annak tekintik. Én személy szerint utálom azokat akik "divatlovasok".


A kérdésre visszatérve, nem sok esélyt látok rá, hogy ez valaha meg fog történni, ha mégis és tegyük fel a lovat választaná valaki, akkor nem beszélhetne a barátjával vagy mi?:D De szerintem egy igaz barátságról senki nem mondana le.:)

2012. szept. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
57%
Igen mivel a lovammal jobb a kapcsolatom és soha nem bánt meg!tudom hülyének tartotok de én a lovat választanám HA azt a lovat kapnám akivel "szerelmi" kapvsolatban voltam.Ez annyit jelent hogy ö a legfontossabb és szeretem!Amúgy sincsenek barátaim csak a lovam.:( 13/L
2012. szept. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%

Én nem mondanék le. Imádom a lovakat, mármint nem úgy általában, hanem akiket ismerek, akik között élek, de a legjobb barát hamarabb volt, konkrétan születésem óta, mint "egy ló". Úgy meg főleg nem mondanék le a lb-ről, hogyha csak "egy lóról" van szó... Lehet, hogy a legjobb, legszerethetőbb, legbújósabb ló a világon, de lehet, hogy ott rúgna és harapna ahol tudna, és csak szomorúságot, fájdalmat okozna..:/


De ugyanez lenne a válaszom fordítva is, ha lenne egy lovam, és csak haverok lennének körülöttem, ha azt mondják, hogy a lovam helyett kapok egy legjobb barátot, akkor arra mondanék nemet, mert a lovam már megvan, szeretem, és nem cserélném le senkiért, pláne nem bárkiért:)

2012. szept. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!