Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lemondanál a legjobb barátodró...

Lemondanál a legjobb barátodról, ha cserébe kapnál egy lovat?

Figyelt kérdés

A napokban nagyon foglalkoztat ez a kérdés.

Hogy ha mondjuk anyudék eléd állnának és közölnék hogy kapsz egy lovat, de cserébe nem találkozhatsz a legjobb barátoddal. te igent mondanál? jó tudom h ez iszonyatosan hülye kérdés...és soha nem tenne ilyet egy szülő sem (szerintem) de melyik lenne fontosabb neked, egy ló vagy a legjobb barátod?

Én tuti bedepiznék h ha választanom kellene, de nekem akkor is a ló lenne a befutó. A ló tökéletes legjobb barát és ha van lovad könnyeben tudsz új barátokat szerezni is... vagyis hát nem tudom, lehet később aztán megbánnám. ti mit gondoltok erről?:)

Légyszi normálisan válaszoljatok !



2012. szept. 6. 19:15
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
41%
A lovat választanám! :) Csak állat lehet a legjobb barátod, ember max egy jó haver, akivel lóghatsz.
2012. szept. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
64%
Van két lovam, az egyiket neked adom, ha leszel a legjobb barátom. :)
2012. szept. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
93%

Mivel nincs legjobb barátom és szerintem ilyen nincs is hogy "öribariság" ezért természetesen a lovamat választanám.


Lehet hogy elpontoztok, de engem csúnyán kihasználtak már a "barátnak" hitt emberek. Volt olyan "barátnőm" aki csak azért puncsolt hogy ingyen lovagolgasson a lovamon. szerencsére hamar rájöttem és koccoltam az illetőt.

2012. szept. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
le pontoztok*
2012. szept. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
67%

Nem. És az anyámat sem adnám el, ha kapnék cserébe egy házat úszómedencével és egy BMW-t.

Oké, hogy szeretem a lovakat, de azért mindennek van határa. Az áldozathozatal fontos, de bizonyos áldozatokat egyszerűen nem éri meg meghozni.

2012. szept. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Le.
2012. szept. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

09:32 BENNE VAGYOK*-*

amúgy köszönöm a válaszokat:) jó tudni h nem vagyok egyedül. :D és azoknak is köszönöm aki nemlegesen válaszoltak, végül is titeket is meg lehet érteni:)

2012. szept. 7. 15:39
 18/27 anonim ***** válasza:
Sokan félreértették a kérdést szerintem. Úgy írta a kérdező, hogy még nincs lovad, szóval a nem létező lovad nem szeretheted jobban a barátodnál. Persze, az egy másik dolog, ha van egy lovad évek óta együtt vagytok, akkor már ő is a "barátod".
2012. szept. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Hát én a barátomat választanám,szeretem a lovakat,meg a motorokat is,ugyan úgy érzek irántuk mint ahogy te írtál a lovak iránt,de nem hagynám ott a legjobb barátomat egy Harley Davidsonért.

És szerintem nem olyanoknak lett megfogalmazva a kérdés akik "csalódtak az emberekben" hanem nyilván azoknak akiknek VAN legjobb barátjuk,és el tudnak gondolkodni azon hogy lemondanának-e valamelyikről.

Hát figyelj azt csinálsz amit szeretnél,a te életed,csak próbáld meg finoman közölni a legjobb barátoddal hogy egy ló fontosabb neked mint az ő barátsága.

2012. szept. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Én a barátomat választanám.

Mivel a lovat kapnám, tehát még nem ismerem, a legjobb barátom meg mondjuk már 6 éve a legjobb barátom. Akkor tudom, hogy mi az a veszteség, amit átélek, tudom, hogy mit veszítek. Mármint ha a lovat választom.

Ha meg a barátom... nem lesz lovam, de nem tudom, hogy mit hagyok ki. Annak ellenére, hogy imádom a lovakat, van is amúgy, és nem adnám semmiért.


Amúgy az, hogy ha ráülsz és nem lesz több gondod, legalább, míg rajta ülsz...

Ezt olyan jó hallani. De csak olyantól hallom, aki megkapja a belovagolt lovakat, és megy. Igen, lehet, hogy rossz napja van éppen, de mégis csak tudja a dolgokat, meg minden.

Én átlovagolom a lovam, és bizony van, mikor sírva szállok le róla. Ritkán, de van. Akkor nem érzem úgy, hogy minden gondom elszáll :)

2012. szept. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!