Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nehéz döntés elött állok (? )

Nehéz döntés elött állok (? )

Figyelt kérdés
választanom kell hogy 9hónapig nem megyek lovagolni,vagy megyek.Ha nem megyek kapok egy lovat de csak 9hónap múlva,nem a ló hanem az építkezések miatt kapok csak akkor.Az a baj hogy még 2hetet is alig bírok ki lovaglás nélkül.Összesen 100.000-rem lenne+nyári munkával a lóba is adnák,ebböl megérné.Hülyeség,de tényleg nem tudom mi legyen.A lovaglás nekem mindenem és értitek.Mit csináljak?
2012. szept. 11. 20:49
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja nyergem van,meg "tudok" lovagolni,de persze annyira mint egy hobby lovas.
2012. szept. 11. 20:50
 2/13 anonim ***** válasza:
32%

1,A lóhoz kell nyerget venni, nem fordítva.

2, 100.000 nagyon nem elég egy normális származású, rendesen idomított lóért.

3, nekem havi 250.000 2 db ló eltartása minőségi körülmények között.

Inkább járj még lovagolni...

2012. szept. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Gondold át, mennyire fontos, hogy legyen egy saját lovad. Ha nagyon vágysz rá, akkor kibírsz 9 hónapot, és beteljesül egy nagy vágyad, ami nem mindenkinek adatik meg, és évekre maradandó lesz.. Szerintem megéri várni, de ha úgy érzed, hogy üresek lennének a mindennapok, akkor ne hagyd abba..

Én az elsőre szavazok, vagyis várj! :)

2012. szept. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem félreértettetek nem 100.000-ér veszem a lovat hanem a felszereléseket venném.De akkor várok
2012. szept. 11. 21:09
 5/13 anonim ***** válasza:
Én a lovat választanàm ha az anyagi helyzet úgy adja és addig kijárnék segíteni a lovardába!de mondjuk 9hónsp nagyon sok!Azért nem járhatsz mert a lóra kell a pénz?akkor kérd meg az óktatot hogy segítségért lovagolhas!:)
2012. szept. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Saját lóért kibírnám a 9 hónapot. Esetleg a loviban elintézheted, hogy segítségért lovagolhass, esetleg keress ismerőst akinek 2 lova van és segítesz nála kis lovaglásért cserébe.
2012. szept. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Remélem sikerül valahogy kibírnom,de végülis nekem elég ha lovak között lehetek,nem muszály lovagolnom.:)

2012. szept. 11. 22:00
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is várd ki, lovak között is nagyon jó lenni, nem kell ehhez lovagolni. :) Én amikor "nem lovagolhatok", nekem az is elég, ha csak elmegyek a lovardába, simogatom őket, stb. :D
2012. szept. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nagyon támogatom az első válaszolót.
2012. szept. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én várnék, aztán ha úgy engedi a szüleid anyagi helyzete akkor vesznek neked egy lovat. Csak tudod, ha beteg lesz akkor is lesz több százezer kp-ba hirtelen?
2012. szept. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!