Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan tudnám megakadályozni...

Hogyan tudnám megakadályozni hogy vágta közbe pattogjak ill. mikor tudtatok már úgy menni vágtába hogy nem szorítod a nyeregkápát és a nyeregszíjt?

Figyelt kérdés
Mert én amikor vágtázok gyakran van az ,hogy pattogok a nyeregben pedig oda fogom magam a nyereghez elől és hátul is vagy csak azért mert elöször vágtáztam persze ellazulok a lovon mert jó amikor vágtázik meg minden csak pattogok sűrűn és ezzel kicsi fájdalmat úgye okozok a lónak és nagyon nem szeretnék. És még annyi hogy futószáron mindent bírok lóval csak vágta még nehézkes szóval az indulást is minden átmeneteket is. és majd jövőhéten elenged egyedül is karámban lóval de hogy induljak el és kapok pálcát? ti hogy indultatok el? mert én félek hogy mondjuk rosszul indítom el és fájni fog a lónak és megijed beugrik vágtába én meg a földön leszek a ló meg ott fog vágázni.. :S szóval nálatok nem volt ilyen ?

2012. szept. 12. 17:46
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm de az oktatóm mondta hogy állítólag én az a típus vagyok hogy ha nézem és láttom leutánzom úgyhogy sokat néztem a haladóbb lovasokat és egyszer csak az oktatóm mondta hogy most szabadon vágtázunk és egyedül betudtam ugrasztani és nagyon jó volt még fogtam picit a nyerget de már jó volt és én is heti egyszer járok de szoktam csinálni hogy nem lovagolok akkor is kimegyek és igen velem is ez van hogy örülök hogyha tudok olyan csizmasegítségeket adni a lónak hogy érezze mert picit dagi pacin lovagolok és ott egyik ló sem dagi de ez az egy amin pont én lovagolok dagi és alig bírtam először olyan segítségeket adni hogy rendesen megcsinálja a kiskört de már a 3-4 alkalommal ez is ment
2012. okt. 7. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!