Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért írja itt mindenki ki,...

Miért írja itt mindenki ki, egy csomó kérdéshez, hogy egy ló tartása milyen sokba kerül, meg biztos van-e rá pénze, meg ilyenek?

Figyelt kérdés
Szerintem akik lovat akarnak venni, azok jól tudják, hogy mennyibe kerül egy ló. Nem értem, miért kell ezt a milyen lovat vegyek című kérdésekhez odaírogatni. Ha egy gyerek komolyan gondolja, neki is a szülei gondolom tudják. Nem úgy döntik el, hogy veszek egy lovat, hogy azt hiszik, hogy 20 ezer forint. És szerintem ők maguk nagyon ól tudják, mire van pénzük. Nagyon unom az ilyen válaszokat. Mi értelme van?
2012. szept. 14. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
és annak mi értelme hogy beírod ide hogy mit unsz? mi pl téged ununk.
2012. szept. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten igazad van, de egy ló tényleg nem 2 fillér,viszont tényleg senkire nem tartozik kinek,mennyi pénze van,hogyan tudja eltartani, az mindenkinek a magánügye.De sokszor sajnos az van tényleg ,hogy hirtelen belelkesednek a gyerekek és nem látják át/nem gondolják végig a dolgokat,azt hiszik csettintenek és már ott is van a ló meg ,hogy a lótartás olyan leányálom,aztán amikor rájönnek ,hogy nem így van csalódottak.Arra ,hogy mi értelme van csak annyit mondanék neked ,hogy néz körül ezen az oldalon,hogy némely "lovas" ember itt mennyire szánalmas,tisztelet a kivételnek persze de sok itt a paraszt!
2012. szept. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem azt, hogy csak belelkesednek, meg minden, de nem itt kell szerintem nekik ezt megmondani. Válaszolni kell a kérdésükre. Úgysem tudnak lovat venni csettintésre, ha akarnak akkor sem. A szüleik feladata a lebeszélés, nem nekünk. (:
2012. szept. 14. 20:06
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát ja,de most feleslegesen idegesíted magad ezen,csak beléd fog kötni a sok hülye azt itt fognak neked oldalakat írogatni. Hagyd a francba,úgysem tudsz meggyőzni senkit:)
2012. szept. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igaz... (:
2012. szept. 14. 20:27
 6/12 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt kérdeztem én is valamelyik kérdésnél!:))
2012. szept. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%

"Szerintem akik lovat akarnak venni, azok jól tudják, hogy mennyibe kerül egy ló"

Már bocs, de ez baromság. Én, amikor lovat akartam venni senkitől nem kérdeztem meg, hogy emnnyibe kerül, azért, mert elmentem lovardába előtte évekig és megtanultami mi hol mennyi. Olyan kérdések merülnek fel ezen az oldalon, hogy néha a falat kaparja az ember. Oké, egy gyerektől megérti az ember, mert még nincs tisztában a világgal, pénzügyekkel, de sok olyan is kérdez, akinek már tudni illene a dolgokat.

Értelme pedig az van, hogy tanítsuk a másikat. Nem csak azt kell ugyanis elmondani, ami a másiknak tetszik, hanem azt is, ami nem.

2012. szept. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Itt a legtöbben sajnos nem "tanítanak", hanem kioktatnak. Valaki feltesz egy kérdést, már rögtön. Én is megkérdeztem egyszer, hogy mennyit eszik a ló havonta, mert fogalmam sincs mivel bértartásban van, így nem én veszem a kaját neki. Rögtön mindenki, hogy nem csak enni kell a lónak több ezer dolog kell stb.,stb....Szerintem akik itt kiírják, hogy lovat akarnak venni, azok tényleg csak akarnak, azért a szüleik biztos nem vennének úgy, hogy nem tudnak semmit. Fölöleges szerintem 20.000-szer leírni, hogy mekkora felelősség, úgy sem fogja a kérdezőt érdekelni.
2012. szept. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%
Amúgy sokan nincsenek tisztába vele, hogy mivel is jár a lótartás, ezért kell szájbarágni. Találkoztam itt olyan okos 12 évessel, aki megkérdezte, hogy miért nem lehet lova, leírtuk mivel jár ez és megértette. Sokan a loviban csak felülnek a lóra és mennek és lövésük sincs a többi dologról, pl arról hogy milyen költségekkel jár egy ló eltartása, csak pattognak otthon, aztán sok szülő sem ért hozzá, csak megveszi a lovat, hogy legyen kussban a kölyök.
2012. szept. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%
Mert sokan valóban nincsenek vele tisztába. Legtöbbjük 10-14 éves kis szaros elkényeztetett p@csa, akik úgy gongolják, hogy csak a lovaglás létezik, azon kívül semmi más. Anyuci apuci hónapokat gürizik érte. Jó lehet egyből a kezébe hullik 3 milla, de ez ritka. Legtöbbjük csak hisztizik, hogy lovat akar mert a bátyja is kap valami nagy értékűt. Vagy mert nagyon szeretne egy lovat és rá akarja venni a szüleit de fogalma sincsen a szülei anyagi helyzetéről éppen ezért kell írni neki, hogy szálljon vissza a földre, és tudakozódjon először az anyagi helyzetről. Amúgy meg ez nem a te dolgod. Mindenkinek joga van azt írni amit akar. Foglalkozz a magad dolgával.
2012. szept. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!