Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi történt a Nemzeti Vágtán?

Mi történt a Nemzeti Vágtán?

Figyelt kérdés
A felvezető körben leesett lovas érdekelne. A lovashoz és a felvezetőhöz is kellett a mentő. Csak azt láttam, hogy a felvezető ugrál ki a pálya szélére egy lábon, a lovas meg a földön fekszik. Hogyan ugrott meg a ló ilyen szerencsétlenül? Felvételt tudtok róla linkelni?
2012. szept. 15. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Off:*Nemzeti lókínzás..;|
2012. szept. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Fogadjunk,ma is elpusztul egy ló....
2012. szept. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Egy nagy sz@r az egész... Már nem azért de, hogy lehet Budapest belvárosában a Hősök terén lóversenyt rendezni? Miért nem mennek ki valahová? Miért jó ott?? Istenem annyira szánalmas.... Az egész egy lókínzás. Megérdemli minden lovas aki indul, hogy minimum két csontját eltörtje.
2012. szept. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is kint voltam,de én csak a mentőket láttam ahogy mennek a lovashoz
2012. szept. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az első 3 válaszoló hadd ne mondjam meg mit csináljon. Nem a véleményetekre voltam kíváncsi. Az enyém is megvan róla, és hasonló is ezekhez a véleményekhez, de akkor sem ez érdekelt.
2012. szept. 16. 20:42
 6/9 anonim ***** válasza:
sajnos én nem láttam:(de az igaz hogy miért pont az a helyszín?akkor már ennyi erőből minek a Kincsem Park?
2012. szept. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jó, úgy látom reménytelen.

Akkor az én véleményem: szerintem is érdemesebb lenne a Kincsem parkot népszerűsíteni vele. Nem tudom hol van, még nem voltam ott, de ha annyira kiesik, akkor pl. 200 Forintért kivihetnék az érdeklődőket busszal.

2012. szept. 16. 21:28
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
mennyen a pi..ába az lókínzó aki ezt kitalálta.
2012. szept. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok. Írtam amit kértél. Remélem valami komoly baja lett az idiótának.
2012. szept. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!