Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudtok Érden olyan helyet,...

Tudtok Érden olyan helyet, ahol munkáért cserébe lovagolhatnék?

Figyelt kérdés

Életemben egyszer ültem lovon, 5-6 éve, azóta nagy álmom, hogy megtanuljak lovagolni, de nincs pénzem rá, ezért arra gondoltam, hogy szívesen besegítenék a lovak körül, takarítanék, etetnék-itatnék, segítenék, amiben csak tudok, ha cserébe tanítanának lovagolni. Tudtok ilyen helyről Érden, ahol lenne erre lehetőség?

16/L


2012. szept. 15. 23:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Érden nem tudok olyan munkát, de lovasok.hu-n pont van egy ilyen felajánlás. Őrbottyánban.

Ha ilyet keresel nem nagyon tudsz válogatni, hogy hol legyen, mert ritka. Hacsak nem elkezdesz járni valahova, akkor sem lovardába, inkább tanyába, és egy idő után átalakul a fizetés, pénz helyett dolgozol :) Én így voltam. De sokszor nem éri meg...


[link]

2012. szept. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!