Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van 2 pónim, és láttam néhány...

Van 2 pónim, és láttam néhány helyen, hogy a lovak egy helyre WC-znek. Hogy tanítsam meg az enyémeknek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden ló oda trágyázik, ahová kényelmes neki. Az enyém 3 helyre is: Patamosó (oda még tartalékol is xD), nyergelő, box. Pályán pl sose csinálja. Vizelni is két helyre vizel csak: Boxba és a patamosóba. A patamosó nála valami nagyon jó hely lehet, mert ha előtt trágyázott egy 5 perce és megyünk a patamosóba akkor még oda is jut. Szóval erre nem lehet tanítani lovat. Náluk ez ösztönből megy, és az ösztönein te nem tudsz változtatni.
2012. szept. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém különös természetű, mert a boxába nem nagyon szokott. Amikor a legelőn van, akkor a jászolhoz nem messzire, gondolom evés közben kell neki. Meg amikor kocsiba van fogva, akkor is mindig olyan jól időzít, hogy a legkellemetlenebb helyeken kezd el pottyantani
2012. szept. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom csak ahonnan vettem őket ott egy helyre wc-znek .Meg ,én a bokszba gondoltam .Mert utálom amikor bele csinál a friss szalma közepébe és a lábával meg szétkeni.
2012. szept. 17. 17:09
 4/5 anonim ***** válasza:
A boxban van a szalma nem? Ez nem kutya, hogy megtanítsd hova trágyázzon. Attól még, hogy neked undorító ő oda fogja csinálni, mert ott jön rá.
2012. szept. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem a boksz egyik sarkába ahol neki kényelmes nem pont a boksza kellős közepébe
2012. szept. 26. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!