Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez igaz lehet? Akit ledob a...

Ez igaz lehet? Akit ledob a ló az nem fél utána?

Figyelt kérdés
Sok (lovagoló) embertől hallottam, hogy addig félt a lovon amíg le nem dobta. Ez igaz lehet?

2012. szept. 16. 19:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Estem már kb. 40-50x lóról, de olyanra nem emlékszem, hogy a ló hibája lett volna. Vagyis nem a ló dobott le, hanem az én bénaságom, figyelmetlenségem volt az ok.

Mondjuk én előtte se féltem, meg utána se, illetve, utána talán még kevésbé tartottam tőle, mert általában semmi bajom nem lett.

2012. szept. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Én nem féltem soha a leeséstől. 2 és fél éve lovagolok, eddig még csak 1szer estem le. Szerencsére nem ütöttem meg magamat, csak nagyon furcsa volt mert olyan hirtelen történt hogy nem is emlékeztem arra miként kerültem a földre, ráadásul velem azért esett el a ló, mert elaludt. Én előre estem a fejéhez és majdnem ráestem a karámra is. Szerencsére a ló kikerült mikor továbbment. De én ezután sem féltem, inkább anya ijedt meg. Viszont ha félsz, akkor azt tanácsolom, hogy lovagláshoz vegyél fel kobakot, vagy lehetőség szerint gerincvédőt is.
2012. szept. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nálam nem igaz. Kétszer hagytam abba a lovaglást esések után, én bizony féltem.
2012. szept. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Én is féltem egy kicsit a lovaktól.

Egyszer leestem egy lóról eltört a kezem, műteni kellet. Akkor azt mondtam többet nem ülök lóra, mégis lóbolond vagyok máig! Már eggyáltalán nem féle a lovaktól :)

2012. szept. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Most megnyugodtam a válaszoktòl :D köszönöm :)
2012. szept. 17. 15:14
 16/17 anonim ***** válasza:
Mivel általában mindenki attól fél hogy leesik, így igaz lehet. Miután megtörtént már nem olyan "rémisztő".
2012. szept. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Amikor elkezdtem a lovaglást (16 évesen) egyáltalán nem féleltem. De csak adddig amig egyszer (kb fél év után le nem estem) Ugyan egyből visszaültem a lóra, de azért egy ideig még eléggé féltem. Aztán fél év múlva megint leestem. Ezután kb. két hónapig megint féltem. Most viszont már egyáltalán nem félek. (Egyik esésemnél se lett komolyabb bajom)

17/L

2012. szept. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!