Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovakat hogy szállítják pl....

A lovakat hogy szállítják pl. egyik kontinensről a másikra?

Figyelt kérdés
Pl. ha egy verseny lesz Ausztráliába, és egy amerikai lovas szeretne rá nevezni, és vinné magával a lovát. Hogyan szállítaná? Repülővel? Vagy hajóval? Autóval?
2012. szept. 17. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem repülővel.

Autóval nagyon macerás több napig utazni lóval.

A repülő gyors. Bár akkor is napokkal előtte el kell utazni, mert ahhoz bebódítják, és hogy azért összekapja magát utána, kell egy kis idő. De nagyon drága...

Hajót nem tudom. Én még nem hallottam.

2012. szept. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Repülővel. Viszont ezt nagyon részletesen le kell fixálni előre és igen bódítják őket, a raktér fűthető... Mert amúgy mínusz akárhány fokok vannak ott, élőlény ott megfagy.
2012. szept. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam, ha repülővel viszik, akkor eléggé be van szorítva a ló, hogy ne essen el. Meg valami konténerbe rakják be, természetesen jó nagyba, és azt lecsavarozzák, hogy ne csúszkáljon.
2012. szept. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szűk kis helyekre rakják őket repülőn. Bent vannak a lóápolók is velük, viszont ez elég kockázatos, mert gyakran kólikáznak tőle a lovak. A bódítás miatt is, és a nyomás különbségek miatt is.
2012. szept. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.. Az biztos hogy nem kellemes a lovaknak :S
2012. szept. 27. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!