Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért van ez? Csak nekem van...

Miért van ez? Csak nekem van ilyen érzésem?

Figyelt kérdés
Már egyedül vágtázom egy ideje de semmi kúlönöset nem érzek mindenki lelkendezik milyen jó és gyors a vàgta de valahogy nekem nem tetszik elöször féltem vágtázni ,most már nem de nekem valahogy akkor sem tetszik a vágta. Már nem is kapaszkodom vágtánál szóval nem egyszer vágtáztam!Ügetesben is biztos vagyok tudom irányitani a lovat!Csak nekem van ilyen érzésem?Megkedvelem valaha?

2012. szept. 17. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor még lovagoltam, én sem szerettem vágtázni. A lépés lassú volt, a vágta pedig egyszerűen nem az én világom volt, vagy nem tudom. Illetve szőrén vágtázni szerettem, de általában ügetésben mentem. Én nem szerettem meg annyira vágtázni, de szerintem ez emberfüggő.
2012. szept. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én imádom a vágtát,az ügetést kevésbé.Kedvencem a gallop és a vágta,mert olyan lendületes,gyors és szabadságot sugároz.A lépés nekem is lassú,de tudok menni a lóval gyorsabb lépésben is.Ez a dolog emberfüggő,szerintem ha most nem szereted a vágtát,akkor annyira sosem fogod,mint aki az elejétől szereti,és egy biztos: Sosem leszel zsoké XD.

Nem gond ez amúgy.

TIPP:

Lépésben tegyetek le rudakat,azokat kerülkesd,ügetésben is,így feldobod az egész lovaglást. :D

2012. szept. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egyszer menj ki terepre egy hatalmas mezőre, olyan lóval amelyik szeret menni. A siker (majdnem) garantált! :D
2012. szept. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!