Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért ilyen olcsók az ügetök?

Miért ilyen olcsók az ügetök?

Figyelt kérdés
olyan 120-200.000 körül mozog az áruk,pairostól,egészségesen.Na de miért ilyen olcsók?
2012. szept. 17. 21:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
nem a gazdasági válság miatt olcsók a lovak, hanem a szénaválság miatt. meg a takarmány válság miatt. sokkal drágább eltartani egy lovat, ezért sokan szabadulnának. ennyi.
2012. szept. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
74 % os "barátom" Itt tök mindegy ha igaza van az embernek ,ha nem ,úgyis le van tolva ,nem lényeg. Ennyi az itteni emberek agyi szintje. CSICSKÁK!
2012. szept. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Akkor te miért vagy itt? :) Te is közénk tartozol.
2012. szept. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Képzeld vagyok olyan hülye ,hogy szeretem a felesleges időm hasznos dologgal tölteni,leszarom az egészet,ha már 1 embernek tudtam segíteni én annak már bőven örülök annak is,és bármennyire is meglepő de ennek a "lovas" oldalnak elsősorban az lenne a funkciója ,hogy válaszok érkezzenek a feltettet kérdésekre és eszmét cseréljenek az emberek egymással. Na akkor vázolom mi van itt valójában:1, akármit ír az ember 0%

2: Leírsz egy olyan dolgot ,amit esetleg mások nem használnak/nem ismernek , azt már egyből le vagy hülyézve,hogy "mi a f@szért írogatsz hülyeséget".

3: Ha nem pártolod a hülyeséget amit leírnak egyesek,akkor már egy "nagyképű idióta vagy" csak mert lemered írni a helyes, általad vélt teknikát.

4: ha már megjegyzel valamit ,hogy nem úgy kéne esetleg csinálni ,akkor már "nem is vagy lovas ember" "takaródj az oldalról".

5: leírod te mennyiért tudsz hozzájutni bizonyos dolgokhoz,ha esetleg olcsóbban ,mint mások vagy eltérő módszerrel/megoldással,akkor már egyből "ez nem is, így van,csak kitaláltad az egészet,full hülye vagy "


A pontozásról már írtam a múltkor,akkor legyen nagy bárkinek is a pofája ,ha legalább egy kamunevet kiír és nem csak a szaros %-a látszik a válasza mellett,mert marha könnyű azt lepontozni ,aki felvállalja a nevét.Csak így tovább,ezzel biztosan "nagyobb" lovasok lesztek,meg többet fogtok tudni. Kinek nem inge....

2012. szept. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A 4. pontot idézném neked:


,,4: ha már megjegyzel valamit ,hogy nem úgy kéne esetleg csinálni ,akkor már "nem is vagy lovas ember" "takaródj az oldalról",,


Te pontosan ezt csináltad az előző oldalon. :)

Egyébként én sosem észlelem ezt.. Engem is van hogy lepontoznak, nem értenek velem egyet, de ez nem azt jelenti hogy nekem álljon feljebb és minden áron a saját igazamat bizonygassam. El kell fogadni hogy ahány ember annyi féle vélemény és TAPASZTALAT. Téged sem pontozna le senki ha nem olyanok lennének a megnyilvánulásaid amilyenek. :) Mert így Te sem fogod magadat itt jól érezni, és mások sem. És szerintem nem ez a cél. Arra kéne törekednünk hogy segítsünk egymásnak.

2012. szept. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
4.pont: Igen? tettem valakinek személyesen célzást,hogy menjen el az oldalról és közöltem valakivel,hogy nem lovas? WTF ??? Nem rémlik bocs. Milyen hangnem? Hogy írjak? Úgy gondolom az első válaszokat mindig kulturáltan írom,aztán ha valami hülye belém köt akkor nyilvánulok meg. De tök mindegy ,adott egy szakmai kérdés,ott nincs személyeskedés,akkor ott is a megnyilvánulásom miatt pontoznak? Hagyjad már,ezt te sem hiszed el,vicc az egész.
2012. szept. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Személyeskedni veled sem szoktak, hogy "Héjj te nulla Lóerős, takaroggyá máá bújámáel kötsög!!"


Vagy igen? Mert akkor én kérek elnézést. :)

Egyébként bocsánat, nem ennél a kérdésnél volt, hanem a lovas ruházatosnál, hogy idézlek:


"[...] de a pofám leszakadna ha engem valaki meglátna egy szál Rövid gatyában lovon ülni! Ha valaki ennyire nem tiszteli a sportot/lovát legyen az hobista vagy versenyző akár,az bújjon el de jó mélyre! Na pontozhattok itt is!:P"


Mi az hogy bújjon el? Te is csak minősítesz minket (ENGEM) látatlanban, úgy hogy semmit nem tudsz se rólam se másokról. Csak azért mert NEKED, ismétlem NEKED nincs ínyedre az hogy valaki fel mer (Úriisten) más nadrágban is ülni nem csak lovagló naciban, az már dögöljön is meg, nem is lovas, nem tiszteli sem a lovat, sem a portot, és ássa el magát, felejtse el a lovakat...?!

Nem túlzás ez egy kicsit?


Értem én, mindenki éljen a saját szabályai szerint.

De akkor legalább azokat tartsa be, ha már így pontokba szedted őket! :)

2012. szept. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
24%

Hát igenis bújjon el! Lehet ,hogy te voltál nem tudom (mert ugye mindenki gyáva felvállalni a nevét) de nem egyszer jött ilyen üzenet privátba,hogy takaródj meg ,hogy mi közöd a lovakhoz stb.. Úgyhogy köszönöm az elnézésed!

visszatérve, továbbra is fent tartom ,hogy a lovagláshoz megfelelő öltözéket illik viselni,de ha valaki legalább saját magára nem ad ennyit akkor..... hagyjuk....

átmész mondjuk a lovasok.hu ra vagy egy másik fórumra ,ott is mindenki elítéli ezt a "koszos rövid gatya" meg társai öltözéket. Én nem azt mondom ,hogy mindig pingvinnek kell öltözni,én sem teszem,de legalább egy k.rva LOVAS nadrág ha már lóra ülök.

2012. szept. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Akkor úgy tűnik neked több a rosszakaród mint nekem :D

Engem még sosem keresett meg senki privátban szerencsére :) Remélem nem is fog. Akik meg ezt teszik, azok is csak azért mert szeretethiányosak, és mivel Te névvel vagy fent, így téged könnyebb terrorizálni :D

Vedd le a nevet aztán csókolom. Nekem is direkt van úgy beállítva hogy ne látszódjon, nem kell hogy mindenki ismerjen... Te tudod ki vagyok (képletesen, kódosan) mert Te is sok helyre válaszolgatsz de mások nem. x)


Amúgy az a legrosszabb ha valaki neked támad, leköp, te meg visszacsulázol egy még nagyobbat. Akkor leereszkedsz az ő kicsinyes, köcsög, nyomorék szintjére. :) Te legyél följebb, ne állj le az aljával!


És további szép estét, jó válaszolgatást :D

2012. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Mindig meg van az oka ,ha valaki indulatosan beszél,hidd el nekem is. És nem az a dühítő,hogy írogat,lepontozz stb,hanem inkább az ,hogy ezeket tizenéves kölykök teszik és ezek mondogatják az embernek,hogy takaródj meg egyebek. Abszurd az egész.


Szia!

2012. szept. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!