Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tippeket, tanácsokat kérnék?

Lovaska1 kérdése:

Tippeket, tanácsokat kérnék?

Figyelt kérdés

A ló keresés végére találtam egy aranyos csikót 11 éves vagyok apukám segítene nekem a gondozásában nítm rontanám el mert ő készítené fel. Szerintetek meg vegyünk ő lenne az [link]



NEM KÉREK KIOSZTÁST.... NEM ÉRDEKEL MÁSOK VÉLEMÉNYE NE TÉRJETEK EL A TÁRGYTÓL MERT SZÓ NÉLKÜL TÖRLÖM A KÉRDÉST



2012. szept. 22. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
aranyos:) de h törlöd a válaszokat?:D
2012. szept. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne, ugyanis 11 éves vagy, még nőni fogsz és simán kinövöd, de ha van pénzetek magasabb lovat venni a későbbiekben, akkor nyugodtan vegyétek meg
2012. szept. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom pár hónapos októberben választják el az anyukájától Jajjjjjjjjjj annyira tanácstalan vagyok :( nagyon tetszik ő nekem az anyukája 134 cm és ő meg 104 de még csak pár hónapos csikó biztos nagyobb lesz nem? mint az anyja??
2012. szept. 22. 19:30
 4/8 anonim ***** válasza:
hát attól függ, hogy magasabb lesz e az annyánál hogy mien fajta az apa..
2012. szept. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ez mind szép is jó de egy ló 2 évig semmit nem csinál csak eszik,viszi a pénzt,nem kioktatás meg megint "jaj megnyilvánulás" a részemről de sok gond van egy csikóval. Ha tetszik vedd meg de nagyon meggondolandó ilyen lóba belevágni.
2012. szept. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

még cska 11 éves vagy, és egy csikóval az első pár hétben megvagy , de utána rájössz, hogy még kb. 2-2 és fél évig nem tudsz vele semmit sem kezdeni. ráadásul biztos, hogy ki fogod nőni! de ha úgy érzed, hogy van erre elég pénzetek, és tudásotok/tapasztalatotok, akkor vágjál bele! ;)


V.

2012. szept. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem vesszük meg...


jövőre veszünk egy nagyobbat talán egy felnőtt lovat vagy idősebb csikót amit ellehet kezdeni tanítani nagyon saját lovat szeretnék olyat amit én tanítottam nem ami el van rontva sokat értek a lovakhoz. Lovardába is járok 6 éve lovagolok én készen érzem magam a ló vállalásra

2012. szept. 25. 10:31
 8/8 Míra.4 ***** válasza:

Ha te és az apukád belemegy akkor szerintem simán. Nagyon kis cukii.<3

( Míra.4 )

2012. okt. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!