Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan/mivel növelhetném az...

Hogyan/mivel növelhetném az egyensúlyom?

Figyelt kérdés
Lovagláskor is értem,meg csak úgy mivel?
2012. szept. 27. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem függ össze a lovaglással de jól jöhet ott is. Ha egészségi állapotod engedi biciklizzél. jó egyensúlyjavító és a lovagláshoz is hasznos lehet. csak egy tanács....
2012. szept. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is a biciklit ajánlom, esetleg kéz nélkül, testsúllyal irányítva, így kicsit hasonlít a lovagláshoz! (csak olyan utakon, ahol ritkán jár autó, így ha még nem megy túlzottam a kéz nélküli bringa, akkor sem kell félned!:)
2012. szept. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 .Eraa. válasza:

Szia

hát ha lovagláshoz kéne, gyakorolj futószáron. kérd meg az edződ hogy futó szárazzon, sokat menj kengyel nélkül. eleinte karkörzések utána pedig egyik kezeddel megfogod az ellentétes bokádat felváltva, még az elején lépésben és utána ügetésben. dőlj hátra a ló farára, és engedd le a kezeidet, lazulj el. dőlj a nyakára, és ugyancsak lazulj el :)

szóval csináljatok különféle gyakorlatokat a lovon.

2012. szept. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát azért kéz nélkül még olyan utakon sem szabad biciklizni ,ahol kevés kocsi jár,kresz tiltja! Ha meglát úgy a rendőr,hogy nem fogod a kormányt simán feljelent.
2012. szept. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Orchidea99 ***** válasza:
Példáúl meny végig minden kidölt fán ami az utadba kerül, vagy a járda/útszegélyen is meny végig! És persze én is ajánlom a biciklizést!
2012. szept. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!