Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokkal vagy...

Milyen gyakorlatokkal vagy edzéssel növelhetném az állóképességem? Nektek mi vállt be?

Figyelt kérdés
Januártól el szeretnék járni harcművészetre, de addig is szeretnék kicsit megerősödni, hogy jobban bírjam (még nem döntöttem el konkrétan mit szeretnék tanulni) Nyáron jártam végig futni, sokat fejlődtem ahhoz képest, hogy mindig az volt a gyengém. De még mindig úgy gondolom, hogy nincs elég kitartásom.Anyagi okok miatt csak januártól tudok harcművészettel foglalkozni, de addig sem szeretnék ellustulni. Milyen gyakorlatokat ajánlotok ? Titeket mi ösztönözz ? Én nyáron azzal is ösztönöztem magam, hogy motiváló videókat néztem, filmeket és animéket.
2012. szept. 20. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ugrálókötelezést mindenképpen ajánlom. Az másféle állóképességet fejleszt, mint a futás. Harchoz inkább kell, ilyen kell. Eléggé ki lehet borulni pár perctől is, az elején. És lehet vele trükközgetni is, tehát nem unod meg, ha már esetleg menne a dolog simán.
2012. szept. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

igen.

ugrókötél,5 ütemű fekvő,kocogás és kettlebell swing.

vagy ezeket kombinálva pl

http://www.youtube.com/watch?v=mYq8LTFHtUU

meg persze a zsákolás.

2012. szept. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!