Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van ez? Hogy növelhetném...

Miért van ez? Hogy növelhetném az önbizalmam?

Figyelt kérdés

nem vagyok magammal megelégedve és ez meg is látszik, mert nem nagyon tudok a fiúkkal dumálni mert általában elhadarom vagy tök hülyeségről beszélek.. vagy pl veszek egy új ruhát. amikor otthon felhúzom akkor nagyon tetszik meg minden, de amikor ki megyek az utcára ugy érzem hogy megbámulnak és teljessen meg utálom azt a ruhát, és allig várom hogy levehessem.. ugyanígy vagyok a képekkel is.. hogy pl feltöltök egy új prof. képet első nap még tetszik és utána megmár egyszerre leveszem mert nemtetszik utána..

hogy növeljem az önbizalmam?

16/l


2012. szept. 25. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
velem is teljesen ugyanez van csak én elhitetem hogy viccből hadarok és kezdek hülyeséget beszélni. ruhákkal is ugyan ez van de mivel kb. össz visz most 3 nacim van muszáj hordanom. szerintem fogadd el hogy te ilyen vagy és vannak akik szeretnek .
2012. szept. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Önbizalmad szerintem akkor lesz ha a tükörbe nézve a szépet is látod magadon. Most nem tudom mit látsz, de biztos nem csupa jót. Alakíts magadon, ha valami nem tetszik azt változtasd meg. Pl haj, smink, öltözködés.
2012. szept. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!