Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek normális?

Szerintetek normális?

Figyelt kérdés
Ez még egy régebbi esett... Úgy kezdődött hogy a barátnőmmel mentem lovagolni. Sokan voltak a pályán és elmentünk egy nagyobb karámba.Még akkor nem nagyon tudtam lovagolni de már tudtam egyedül ügetni. Egyszer csak elkezdtem szerencsétlenkedni... Az oktató megfogta lovat és rákötötte a futószárat. A ló a barátnőm lova után akart menni (nagyon összenőttek a lovak) elkezdett vágtázni én meg leestem róla. Sírtam stb.. Visszaültem nagy nehezen a lóra. És elkezdett szidni az oktató.... Tudom hogy nem a ló hibája de akkor is...Szerintetek?

2012. okt. 2. 18:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
most mi a kédrddés?
2012. okt. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És kiderült hogy kibeszélt engem meg anyukámat...méghozzá a barátnőm annyával!!
2012. okt. 2. 18:51
 3/16 A kérdező kommentje:
Az hogy szerinted normális?
2012. okt. 2. 18:52
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

hát ez fura.... szerintem nem jó az edző választás.. :/

ha nincs más a környéken, akkor ennyi, de ha van rá lehetőséged, menj el! Az edző dolga eldöteni, mekkora tudással birsz, mit bizhat rád. Nem az, h beledobjon a mélyvizbe aztán meg csesztessen. És még ki is beszéljen titeket :(


előző vagyok

2012. okt. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Már elmentem tőle kb egy 2 éve egy nagyon jó edzőhöz:D nagyon szeretem:D megtanultam vágtázni és csodálatos na mindegy:D köszi a választ:D
2012. okt. 2. 18:57
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem a te hibád volt!Neki kellet volna figyelnie hogy megtudja állítani a balesetet és gondolom ő is észre vette hogy nagyon összenött a 2 ló !Vagy másik lóra ültetni !az meg plàne hogy még ki is beszél és lecsesz mikor ővé a felelőség!melyik lovarda lehet hogy ismerem vagy valaki ismeri és elkerül egy rosz lovarda választást!Ha tudsz menj el!
2012. okt. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Bocs nem láttam!mert írtam !örülök hogy elmentél onnan!:D
2012. okt. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%
Ez az élet,akárhová mész mindenhol vannak ilyenek,sőt van ahol még durvább dolgok is. Nem leánynevelde.
2012. okt. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Az nem normális, hogy még nem nagyon tudsz lovagolni, de már egyedül ügetsz. Ilyen esetben minden oktató visszatenne futószárra, ez normális. Az, hogy a lovad a barátnőd lova után akar menni, nem normális, arra utal, hogy a lovad nem volt elég jól belovagolva, vagy agyilag nem volt iskolalónak való, ilyen lóra nem kéne tanulót, főleg nem kezdőt ültetni. A leesés normális, mindenkivel előfordul néha. Az, hogy visszaültél, jó. Miért szidott az oktató?

Kezdő lovasnak futószáron a helye, egy könnyen kezelhető lovon. Az oktató legfeljebb abban hibás, hogy egyáltalán engedett futószár nélkül menni, és hogy erre a lóra ültetett.

2012. okt. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ahol lovagoltam és leszidott az edző az dunaharasztin a Panderosa panzióban volt. De onnan már elköltözött Kiskunlacházára. Azért szidott le mert leestem a lórol...
2012. okt. 3. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!