Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Most akkor óvatos vagyok vagy...

Most akkor óvatos vagyok vagy gyáva?

Figyelt kérdés
Van egy lovam, de csak akkor ülök rá, hogy ha az oktatóm is jelen van. Vele megyek terepekre is. Nos terepre egyedül nem merek vele menni. Sokan gyávának tartanak emiatt, de valahogy biztonságosabbnak érzem, ha az oktató is ott van. Én ezt óvatosságnak hívom.
2012. okt. 8. 18:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én szoktam egyedül kimenni terepre, de csak kicsire, ha 15 percen belül nem vagyok a lovardánál utánam jönnek, van rajtam kobak, van nálam telefon. És ami nagyon fontos: bízok a lovamban! Ha úgy érzed, hogy erre nem vagy felkészülve, nem kell megtenned! Én is nagyon gyáva tudok lenni, mikor pl. új lóra kell felülni, ilyenek. Viszont képes vagyok kobak nélkül nagy terepre menni, ami elég agyalágyult dolog... :) Néha félek, néha nem, ha Te félsz, nem szabad erőltetni. Majd később!
2012. okt. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
hát pont ez az, senki nem mondta, hogy ciki a védőfelszerelés, de neki még az is kevés. ha az nem elég ahhoz, hogy biztonságban érezze magát, csak ha ott az edző, akkor szerintem amúgy jobb is, ha nem megy ki egyedül. abból csak a baj van.
2012. okt. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább óvatos, de ennyi idősen ez még jó is, ha nem bízol meg a tudásodban, akkor ne menj. Én is elég nehezen mentem ki először, bár a lovam nem egy egyszerű eset, elég rosszul volt lovagolva mielőtt megvettem. Azóta van hogy egyedül megyek, van hogy csapatban, mindkettőt szeretem. Jó látni hogy ennyi idősen is van benned némi felelősség :) Előbb utóbb menni fog az egyedül is.
2012. okt. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!