Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerinted hiba lenne abba...

Szerinted hiba lenne abba hagyni az iskolat ezert? Es gyenge, gyava ember vagyok?

Figyelt kérdés

Meg csak 1 honapja kezdodott el a suli(okj-s kepzes, postaforgalmi).

A tobbiek ismertek nagyjabol, mert itt erettsegiztem 2 eve.

Most 8-an vagyunk egy osztalyban lanyok.

Mar elso nap kikozositettek, csunyan beszolnak, terrorizalnak. Uvoltoznek velem, es kibeszelnek mindenkinek amit csak tudnak mindent kitalalnak. En egy csendes lany vagyok, egyszeru, hetkoznapi temak erdekelnek, nem vagyok egy feltuno jelenseg, nem divatozok, nem tudok tv musorokrol beszelni, semmirol ami a mediaval kapcsolatos. Ezert is csunyan kiosztottak. Nem volt emiatt sok baratom sosem inkabb 30-40 evesekkel talalom meg az osszhangot.

Hajlamos vagyok depresziora es mar 3x volt ongyilkosagikiserletem is. Nagyon kilatastalannak erzem a helyzetem, allandoan elutasitottak es bantottak, de mar ovodaban is, kesobb altalanosban es a gimnazium siralomhaz volt szamomra ahogy most ez a szakma is.

Jartam terapias beszelgetesekre tobb honapig, majdnem egy evig. Sikerult felismernem a hibaim es elfogadni masokat, meglatni a legrosszabb emberben is a szepet. De nem valik hasznomra...

Mivel eljutottam arra a pontra hogy aludni se tudok es altatot kell szednem igy elgondolkoztam hogy kockaztassak-e meg es maradjak veluk ebbe az osztalyba? Nagyon felel es rettegek toluk a mindennapi megalaztatas es dominanciajuk miatt.

Nem tudom mit tegyek..


2012. okt. 3. 08:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig tart a képzés?
2012. okt. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon felel es rettegek toluk a mindennapi megalaztatas es dominanciajuk miatt. "



Ezt a kötekedő bunkók kilométerekről megérzik. Segítene, ha pofánbasznál egyet-kettőt közülük.

2012. okt. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Figyu, van egy közeli barátod? Régebben engem is mindig kiközösítettek mindenhol. De mikor lett egy olyan barátom, akiben tényleg meg tudtam bízni, aki őszintén értékelte bennem azokat a dolgokat, amiket én is értékesnek tartok magamban - onnantól sokkal jobb lett. Azóta tudom magam önállóan értékelni, és nem attól függök, hogy mások mit mondanak rólam. Valamiért azóta kevésbé is közösítenek ki - talán érezhető rajtam az önbizalom, és tudat alatt tudják, hogy nem velem kell próbálkozni.
2012. okt. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Nincs ottani baratom.

Egyedul vagyok elegge es senki se all velem szoba.

2012. okt. 3. 09:05
 5/26 anonim ***** válasza:
96%

Nem lenne gyávaság. Miért készítenéd ki magad már most lelkileg, ha nem muszály. Még itt van október eleje, olvastam, hogy vannak képzések, ahova keresnek még embereket.

Bár valószínűleg nem fogsz pont ugyanilyen képzésre járni, mint most:(

Meg attól is függ, hogy sok pénzt fecöltél-e ebbe a jelenlegi a sulidba..ha nem válts még most.

Vannak, akik ki tudják zárni a piszkálódásokat, míg mások kevésbé, én megértem.

Ha átmész új suliba, legalább szerzel majd új barátokat is:)

2012. okt. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Ez felnőttképzés vagy nem? Miért kellene, hogy bárki is cimboráljon veled?
2012. okt. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nem kell, de ne is bantsanak hobbibol... nem irtam hogy kellenek baratok...
2012. okt. 3. 09:23
 8/26 A kérdező kommentje:
Nem felnott kepzes.
2012. okt. 3. 09:24
 9/26 anonim ***** válasza:
Ezek tudatában lásd a második válaszom.
2012. okt. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Ilyent ***** válasza:

"Jartam terapias beszelgetesekre tobb honapig, majdnem egy evig. Sikerult felismernem a hibaim es elfogadni masokat, meglatni a legrosszabb emberben is a szepet. De nem valik hasznomra"


Ennek annyi értelme van hogy semmi. Akik neked ezt mondták azoknak a 90% ezen ment keresztül és ez lelki megnyugvást hozott számukra. De sajnos nem kínálják fel a megoldást mert azt csak az tudja aki ezt a lelki terrort tudja alkalmazni. Mint pl én. Emellett nem szabad elhanyagolni hogy egy csoport tagja vagy. Most te lettél a "falka" leggyengébb láncszeme és most a gyengébbek is tudnak rajtad élősködni.

Van rá megoldás.

2012. okt. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!