Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kobakról? Megéri?

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 12. 02:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Olcso kategoria... En a magam reszerol kicsit tobbet aldoznek az egeszsegem vedelmere, persze ha ez fer bele a keretbe akkor tobbet er a semminel.

Most hirtelen meg ezt talaltam meg ebben az arkategoriaban [link]

Kicsivel kerul tobbe, de nagysagrendileg nagyobb kenyelmet nyujt, mivel az alladnal es a tarkodnal parnazott.

2012. okt. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok túl elégedett a Daslö cuccok ár-érték arányával, bár kobakot még nem próbáltam ebből a márkából. Jó darabnak tűnik ennyiért, csak az tart kicsit vissza, hogy Daslö. Tapasztalataim szerint még a Fouganza cuccok is jobb minőségűek a Daslö-nél. Ha ennyi kereted van rá, én a helyedben inkább a Decathlonban vennék egyet ugyanebben az árfekvésben.
2012. okt. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ahogy az előző leírta.Szerintem a daslö annyira nem jó hát és ennek a kobaknak a belseje is...visszataszító.Nyári edzésen, vagy egy nyári versenyen belefő a fejed, és ez a műselyem belsőbe...grrr inkább fouganza! nem olyan rossz márka, én kifejezetten szeretem :) egy hobbilovasnál egy kicsit jobb lovasnak pont jó.Legalábbis azért az árért szerintem pont olyan cuccot kapsz, vagy én nemtudom.Én megvagyok elégedve a decathlon cuccaival ;)
2012. okt. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem Káró kobakom van, ehhez hasonló kialakítású, mert a többi nem tetszik. 9 éve használom (nem estem benne még fejre) és kb 8000 Ft volt. Ha erre van keret, akkor vedd meg ezt, de lehet találsz jobbat is.
2012. okt. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hobbilovaglásra tökéletesen megfelelő, de a verseny elvárásoknak is megfelel mert három ponton rögzített!
2012. okt. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem ezt a típust, nem szellőzik semmit, védeni mondjuk ettől még védhet :)
2012. okt. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek. Hobbilovas vagyok, eléggé kezdő, és nincs saját kobakom, de majd szétnézek inkább a decathlonban.
2012. okt. 13. 10:39
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem olyan kobakom van mint amilyet linkeltél, megvédi a fejemet az esés közbeni ütésektől, de valahogy mégsem vagyok megelégedve vele.ha mész és a decathlonba szétnézel szerintem ilyet érdemesebb venni [link]

az ára lehet hogy egy kicsit drága de szerintem jobban megéri

2012. okt. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!