Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ki tudna véleményeket irni...

Ki tudna véleményeket irni pár szegedi és körüli lovastanyáról? (Több lent) I ˇ

Figyelt kérdés
2012. okt. 14. 08:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Szeged-Baktó,kurucvölcsi utcába,Szegedtől 12 kb terre röszke körüli,Szeged göndörsor,Kobór-ló ról pár véleményt irni?
2012. okt. 14. 08:12
 2/6 anonim ***** válasza:

szeged baktót ismerem!

ott szerintem csak amatőröknek érdemes elkezdeni lovagolni. tehát csak ha kezdő vagy. Az a lovarda oylan mint egy játszótér! Tele van játékokkal mászokákkal, és fura is... Mert ki van írva, h nem szabad megetetni őket se répával se almával .. és ha iskolalóval akarsz lovagolni, nem tudsz megtanulni ugratni, mertt féltik tőle... nem nagyon tettszett :/

a másikról nem tudok vélemáényt mondani, ott nem votlam :)

2012. okt. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne az fura, hogy nem szabad etetni őket? Az kéne, hogy legyen a minimum, hogy a látogatók nem tömik csak úgy mindennel a lovakat kérdezés nélkül.

Egy az, hogy akkor az ottaniak nem tudják, hogy mit kaptak a lovak enni és mikor, a másik, hogy lehet bármelyiknek olyan baja ami miatt nem kaphat valamit.

Az is tökéletesen érthető, hogy nem fognak az iskolalovakkal ugratni tanítani, szerencsétlenek nem is bírnák nap mint nap..

2012. okt. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Baktóról hasonló a véleményem, voltam már ott, nem fogott meg (5 éve lovagoltam akkor már rendszeresen)..

..most göndörsorra járok, és csak ajánlani tudom! a közösség, a lovak, az oktató, minden nagyon ott van. szerintem Szeged egyik ha nem legjobb lovardája:) csak sokan járnak oda, szóval időpontot nehéz elsőre találni ..

a többivel még nem volt tapasztalatom.

2012. okt. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Göndörsoron mennyi egy óra?
2012. nov. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Göndörsoron nehéz időpontot találni, én se találtam soha az életben. Oktatásra jó hely, ugrathatsz meg minden,de bértartóhelynek nem ajánlom. Egyrészt nincs hely, másrészt nagyon kicsi a legelő, pedig szerintem ez az egyik legfontosabb a ló életében( mondjuk városban nehéz is lenne nagy legelőt venni), másrészt nincsenek terepek :s
2013. nov. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!